REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Valentino dieną poros planuoja bent trumpam pabėgti iš namų. Šalies viešbučiai ir sanatorijos skaičiuoja, kad kai kur paskutiniai numeriai buvo užsakyti dar prieš kelias savaites, tad norint rasti nakvynę paskutinę minutę belieka kliautis laime.

Valentino dieną poros planuoja bent trumpam pabėgti iš namų. Šalies viešbučiai ir sanatorijos skaičiuoja, kad kai kur paskutiniai numeriai buvo užsakyti dar prieš kelias savaites, tad norint rasti nakvynę paskutinę minutę belieka kliautis laime.

REKLAMA

Šiemet Valentino diena sutampa su moksleivių atostogų pradžia ir šventine savaite. Valentino diena bus pirmadienį, o trečiadienį bus minima Vasario 16-oji tad laukia nedarbo diena.

Ta proga įsimylėjėliai ketina pailsėti viešbučiuose ir sanatorijose. Čia jų laukia ne tik specialūs pasiūlymai, bet ir staigmenos.

Mokate už vieną, o gaunate brangesnį numerį

Vienas iš prabangiausių viešbučių šalyje – „Grand Hotel Kempinski Vilnius“. Valentino dienos proga viešbutis pateikė specialų savaitgalio nakvynės pasiūlymą.

Specialia kaina galima užsisakyti savaitgalio poilsį prieš Valentino dieną arba po jos. Kainos už naktį svyruoja nuo 250 iki 2000 eurų, tačiau galutinė kaina priklausys nuo nakvynės ilgio, kambario tipo, kurį pasirinksite.

REKLAMA
REKLAMA

Viešbučio vadovas Kai Schukowski aiškina, kad pasiūlyme yra įskaičiuota nakvynė, pusryčiai, SPA. Kambarys bus romantiškai papuoštas ir jame lauks butelis šampano.

REKLAMA

„Paaukštinsime kambario kategoriją. Kad ir ką užsisakytumėte, mes jums duosime aukštesnės kategorijos kambarį. Taip pat bus suteikiamas ankstyvas atvykimas ir vėlyvas išvykimas“, – tv3.lt pasakoja K. Schukowski.

Pašnekovas atskleidžia, kad pasiūlymu svečiai domisi ir užsakymų netrūksta. Vis dėlto neatmetama galimybė, kad svečiai tiesiog domisi geru pasiūlymu ir jei tokia pati nakvynė būtų siūloma, pavyzdžiui, balandžio viduryje, užsakymų būtų tiek pat.

REKLAMA
REKLAMA

Viešbutyje taip pat veikia ir restoranas. Valentino dienos vakarą restorane gros gyva muzika, o šefas siūlys specialią vakarienę. Tai bus keturių patiekalų degustacija, jos kaina asmeniui – 99 eurai.

„Šį kartą, deja, Valentino diena nepatenka į savaitgalį. Anksčiau ją derinome su savaitgalio nakvyne. Šįkart vakarienė laukia pirmadienį, vasario 14 d. Praktiškai visi staliukai rezervuoti. Manau, kad turime apie vieną staliuką likusį“, – pasakoja K. Schukowski.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Siūlo specialią nakvynės kainą užsakantiems vakarienę

Vilniuje esantis „Hilton Garden Inn“ viešbutis planuoja išskirtinį Valentino dienos vakarą. Įsimylėjėliai yra kviečiami atvykti šventinės vakarienės, o po jos pasinaudoti specialia nuolaida nakvynei.

Valentino dienos vakarienė asmeniui čia kainuotų 35 eurus, į kainą įeina užkandis, pagrindinis patiekalas ir desertas. Užsakant vakarienę yra taikoma speciali kaina nakvynei viešbutyje – 69 eurai nakčiai.

REKLAMA

Specialus pasiūlymas galioja vasario 11–14 dienomis. Viešbutis įspėja, kad būtina išankstinė registracija.

Viešbučio pardavimų skyriaus atstovai informuoja, kad 13 dienai laisvų staliukų neliko. Kitomis dienomis laisvų vietų dar yra.

„Hilton Garden Inn“ generalinis direktorius Tadas Evaltas pastebi, kad šiemet Valentino dienos pasiūlymais susidomėjo šiek tiek mažiau žmonių nei pernai. Spėjama, kad tam įtakos turėjo pandemija.

„Praėjusiais metais restoranai buvo uždaryti ir vakarienės vyko viešbučių kambariuose. Buvo įvestas konceptas svečiams siūlyti vakarienės patirtis kambariuose, ką anksčiau jie buvo įpratę turėti restoranuose.

REKLAMA

Kadangi veikė ne visi viešbučiai, buvo mažiau pasirinkimo, pasiūlos, tad šiais metais jaučiame, kad poreikis, užsakymų kiekis yra mažesnis. Įtariame, kad viena iš priežasčių yra didesnis pasirinkimas. Yra daugiau galimybių eiti vakarieniauti, daugiau pasiūlymų rinkoje. Viskas pasiskirsto“, – tv3.lt sako T. Evaltas.

Nakvynės vietų neliko, bet galima užsisakyti procedūrų

Nakvyne sanatorijose susidomėjimas didelis. Norintiems Valentino dieną paminėti Tulpės sanatorijoje Birštone, reikėtų žvalgytis kito varianto. Sanatorijos direktorės pavaduotoja marketingui Inga Treigienė šypsosi, kad įsimylėjėliai Valentino dieną susiplanavo mažiausiai prieš dvi savaites.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vietų su apgyvendinimu Valentino dienai čia jau nebėra. Gali būti, kad vienas kitas numeris atlaisvės, jei kas nors atšauks savo rezervaciją.

„Ką kiekvienas labiausiai mylime? Savo sveikatą ir savo artimojo sveikatą. Kadangi esame sanatorija, sveikatos priežiūros įstaiga, visa savaitė pas mus jau yra užimta. Žmonės labai aktyviai domisi ir užsisako, rūpinasi savo sveikata“, – tv3.lt pastebi I. Treigienė.

Vis dėlto Tulpės sanatorija siūlo įsimylėjėliams atvykti Valentino dieną praleisti be nakvynės. Dar yra laisvų vietų procedūroms. Specialių akcijų Valentino dienai sanatorija neplanuoja.

REKLAMA

I. Treigienė pastebi, kad po karantino poreikis atvykti į sanatoriją augo. Žmonės susidūrė su fizinėmis, psichologinėmis problemomis, yra pavargę.

„Klientai, kurie yra rezervavęsi kambarius, buvo su galiojančiu galimybių pasu. Galimybių paso nuėmimas nei kažką sumažino nei kažką padidino“, – sako I. Treigienė.

Palangos viešbučiai siūlo įgyvendinti staigmenas

Ką planuoja Palangos viešbučiai, paaiškės tik atvykus. Kaip sako Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė, ne visi viešbučiai yra viešai paskelbę apie planuojamus siurprizus įsimylėjėliams.

REKLAMA

„Dauguma tikrai turi galimybę už papildomą mokestį pasiūlyti nustebinti mylimąjį ar mylimąją – užsakyti gėlių, papuošti kambarį žiedlapiais ar balionais, užsakyti kokią nors staigmeną. Už papildomą mokestį viešbučiai tikrai tai daro, o kai kurie nustebins smulkiais siurprizais“, – tv3.lt sako I. Valaitienė.

Internetinė apgyvendinimo paslaugų rezervacijų sistema booking.com rodo, kad savaitgaliui nuo vasario 11 iki 14 dienos yra užimta apie 80 proc. visų numerių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pasak I. Valaitienės, užimtumas viešbučiuose šiek tiek skiriasi. Svetainėje booking.com galima matyti visą pasiūlą tų verslininkų, kurie naudojasi šia sistema. Į tai įeina ir kotedžai, privatūs butai, ir viešbučiai.

„Viešbučiuose yra truputį kita situacija. Užimtumas išsidėsto labai skirtingai. Kita savaitė natūraliai yra kitokia. Laukia vasario 16 d. laisvadienį, šį savaitgalį Palangoje yra stintų savaitgalis. Kai kas atvyksta šį savaitgalį ir prasitęsia kelioms dienoms, kiti nuo vasario 16 d. švęs. Tai dar yra ir vaikų atostogų laikas. Tad kurorte tikrai bus daugiau svečių“, – svarsto I. Valaitienė.

booking.com duomenimis, trijų nakvynių Valentino dienos savaitgalis dviese Palangoje gali kainuoti nuo 105 iki 996 eurų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų