tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kauno miesto rinkėjų pasirinkimą dėl Visvaldo Matijošaičio reikia gerbti, tačiau jo paties pozicija neatrodo suderinama, sako Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė. Anot jos, dabartinė situacija Kaune nepanaši į demokratiją ir reikalauja pokyčių.

Kauno miesto rinkėjų pasirinkimą dėl Visvaldo Matijošaičio reikia gerbti, tačiau jo paties pozicija neatrodo suderinama, sako Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė. Anot jos, dabartinė situacija Kaune nepanaši į demokratiją ir reikalauja pokyčių.

REKLAMA

Sekmadienio vakarą lietuviai įtemptai stebėjo savivaldybių tarybų ir merų rinkimų rezultatus. Viena iš daugiausiai visuomenės dėmesio sukausčiusių kovų – dėl Kauno mero posto.

Dabartiniam merui V. Matijošaičiui pastaruoju metu teko daugybė kritikos dėl jo šeimai priklausančių „Vičiūnų“ nesitraukimo iš Rusijos, taip pat dėl žemės sklypų įsigijimo.

Nepaisant to V. Matijošaitis buvo perrinktas dar vienai kadencijai.

Apie tai pirmadienį diskutuota TV3 laidoje „Dėmesio centre su Edmundu Jakilaičiu“.

Visą laidą žiūrėkite čia:

Socialdemokratai ir konservatoriai dėl Matijošaičio vieningi – reikia pokyčių

Anot konservatorių rinkimų štabo vadovo Andriaus Vyšniausko, kova Kaune yra ilgas procesas.

REKLAMA

„Kodėl V. Matijošaitis įsigalėjo? Pirmiausia todėl, kad visa politinė kairė tame mieste buvo sunaikinta. Džiaugiamės, kad turėsime įvairovę taryboje, atsiras daugiau dinamikos, daugiau nuomonių, taip pat ir mūsų frakcija Kauno taryboje bus visiškai kitokia – daug jaunų žmonių, daug naujų žmonių, kurie turi daug perspektyvos parodyti geresnį rezultatą per šiuos ketverius metus.

REKLAMA

Orientuojamės į priekį, ta kova bus ilga, bet manau, kad pasieksime gerų rezultatų ateityje“, – sako jis.

Socialdemokratų lyderė V. Blinkevičiūtė pabrėžia, kad V. Matijošaičio likimas yra kauniečių pasirinkimas, o jį reikia gerbti. Vis dėlto politikė sako nesuprantanti paties V. Matijošaičio apsisprendimo – jos vertinimu, negalima būti truputį verslininku, truputį meru.

Matijošaitis pratrūko tiesioginiame eteryje: „Dar kartą pasakysi pone...“:

„Noriu padėkoti Kauno rinkėjams, kad mes, socialdemokratai, irgi turime frakciją taryboje. Tai irgi yra labai svarbu. Bus daugiau diskusijų, įsiklausymo, vienvaldystės, kas ne visada yra gerai.

REKLAMA

Noriu tuo tikėti, žmogus trečiai kadencijai išrenkamas. Jeigu jis yra politikas, jis turi girdėti, matyti. Mano įsitikinimu, jeigu esi politikas, būk politiku, jeigu esi verslininkas, būk verslininku. Būti truputį politiku, truputį verslininku – tikrai niekada nesutinku su tokiais dalykais. Man atrodo, tai nedera.

Deja, kol kas taip yra, toks tas kauniečių pasirinkimas. Duok Dieve, gal situacija palaipsniui keisis į demokratijos pusę labiau, kur bus diskusijos, bendri sprendimai, įsiklausymas, o ne įsigalėjusi vienvaldystė“, – pabrėžia V. Blinkevičiūtė.

REKLAMA
REKLAMA

A. Vyšniauskas pastebi, kad vakarykščiai V. Matijošaičio komentarai jau dabar aiškiai parodo, kad jokio įsiklausymo Kaune nebus.

„Dėl to pagrindinis tikslas yra sukurti ir parodyti alternatyvą per ateinančius ketverius metus. Ar tai gali įvykti vienos politinės jėgos dėka, ar tai gali būti platesnis aljansas – tai parodys laikas. Tačiau svarbiausias dalykas yra parodyti alternatyvą“, – sako jis.

V. Matijošaitis meru išrinktas surinkęs 58,3 proc. rinkėjų balsų. Kauno miestui jis vadovauja nuo 2015-ųjų.

REKLAMA

Sekmadienį V. Matijošaitis specialioje laidoje „TV3 žinios. Savivaldybių rinkimai“ pažadėjo, kad jo verslas iš Rusijos išeis „daugiausia per dvi, maksimum per tris savaites“.

Laidą „Dėmesio centre su Edmundu Jakilaičiu“ žiūrėkite kiekvieną pirmadienį–ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją ir naujienų portale tv3.lt!

Negalima būti biški Vilniuje, biški Briuselyje.
Manau, tai nedera.
Atsirado matrioska, europarlamente 10 atsedejo, anglu kalbos nesugebejo ismokti.
Niekada socdemams neatleisiu
Niekada socdemams neatleisiu
už Syso prastumtą istatyma, kad skaičiuojant pensiją nebūtų atsižvelgiama į okupacijos metu gautos algos dydį. Bet Lietuva pilna avinų kurie tai pamiršo ir toliau už juos balsuoja.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų