Rašyti komentarą...
Meras Matijošaitis atėjo geru laiku į valdžia. Buvo pinigų, buvo sukrauti į stalčių projektai ir dar valstybė pakeitė savivaldybių finansavimo tvarką. Tad atsirado pinigų, yra projektai kuriuos reikia paleisti į gyvendinti ir viskas paruošta. tačiau mero apetitas tiek išaugo, kad net dalį Kauno susiprivatizavo ir patį Kauną praskolino. O dabar dar tad idijotiškas, pačio mero sukurptas projektas šliužo statybos prie kauno marių, po to Nemuno vagos einančios per Kauno miesta gilinimo darbai. Tad pinigų tikrai plovimui nebus galo ir ribų. Niekas nepamatuos šių darbų apimties žinant, kad vanduo yra priešas tokiems darbams. Tad vog ir mėgaukis. O ir paskolų aptarnavimui jau atsirado mokestis, kuris per metus gali siekti apie milijoną Eurų. Be to ir kyšių bendra suma kuri įkrenta į mero ir jo aplinkos asmenų kišenes yra beveik po milijoną eurų kas mėnesį. Tad turime situacija, kad visų atliekamų projektų kainos europinės, tačiau darbuotojų atlyginimai ir medžiagų kaina tikrai nėra europinio lygio, o ir kokybė yra apgailėtina, nes dalis medžiagų tiesiog pavagiama. Tad ir matome iš kur tokie pinigai yra skirimi kyšiams. Blinkevyčiųtė su savo socialdemokratais tikrai bus rakštis mero užpakalyje. Jis labiausiai ir bijo, nes į Kauno miesto savivalda gali ateiti sąžiningi tarybos nariai ir vagystėms gali būti padarytas galas, o gal net ir pačio mero šeimos verslas Kauno miesto savivaldybėje.
Mera renka to miesto zmones ir jiems nusispiauti i politikierius
Jei sekasi versle tai ir zmonems ir miestui pades
tik Matijošaitis išvaikė visas kregždutes ir beabrus dykai sėdėjusius savivaldos įmonėse , pasamdė specialistus ,kurie turėdami perpus mažiau etatų nuveikia gerokai daugiau nei buvę partiniai biurokratai, Blinkė su Konservais vėl nori atidaryti šėryklą politikos atmatoms, nes Seimo rinkimai greit, į Seimą pateks ne visi reikia postų savivaldybės įmonėse.
@na taip Tai tikrai meluoji, pasižiūrėki į Kauno miesto savivaldybės etatų skaičių ir suprasi, kad valdant Matijošaičiui jų padidėjo beveik dvigubai. Kas liečia ir kitas pavaldžias įstaigas, tai tikrai etatų nemažėjo. Nors puikiai suprantame, kad dalis darbų yra patikėta atlikti kompiuteriui, tad darbų apimtis mažėja, o darbuotojų tik auga. Ir tai vyksta visose man žinomose valstybinėse įstaigose pavaldžiose Kauno miesto savivaldybei.
Kelintą kadenciją sėdinti europarlamente Blinkevičiūtė nesiruošia dirbti Lietuvoje ir jos piliečiams ir dabar jau moralizuoja čia dirbančius.Vien ideologija ir komentarais nori pasižymėti,nors netoli nuo bebrų,sysų kurieir toliau tokiais išverstakūriais liko,kad koja kojon su konservatoriais žygiuoja,Ir ponia dar kalba apie kažkokias vertybes,kai vienintelė likusi tik pinigai ir valdžia juos dauginti,
Truputį raudonas, truputį neraudonas - k
Truputį raudonas, truputį neraudonas - k
Socialdomkratas. Vilija praleido gerą progą patylėti. Bet gavus daugiau nei tikėjosi balsų savivaldybių rinkimuose, matyt, jau pamanė, kad ir Seimo rinkimuose pasiseks. Ar tik ne per optimistiškos svajonės, ponia partkomo viršininke.
tegu si ponia protestuoja tyliai kitaip ateiti negaus lengvatu
Tai kad neturi socdemai ką pasiulinti tai užtat ir laimi Matijošaitis. Jau geriau jis nei spaičys. O koncervatoriai jau turejo dvi kadencijas iš eilės . Ir kas iš to
@Kaunietis2 pastatė "Žalgirio" areną. Argi ne?
Lai pavydi tyliai.
Mes Kauniečiai išrinkom ir gerbiam savo merą ,o poniai Blinkevičiūtei pavydas kad mažai balsų Kaunre gavo jos partija.
Kas ta boba yr ?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų