Birutė prakalbo apie nepavydėtiną finansinę padėtį: „Buvo labai nemalonu“

Publicistinė TV3 laida „Prieš srovę“ ėmėsi glaistyti Seimo nario Petro Gražulio ir jo nesantuokinės dukros motinos Birutės Navickaitės konfliktą. Praėjusioje laidoje Vilijai Pilibaitytei-Miai pavyko susitarti su Gražuliu, kad šis pradėtų mokėti alimentus savo dukrai. O nuvykusi į Palangą pas Birutę laidos kūrybinė grupė gavo Birutės pažadą, kad ši nebeviešins asmeninio savo gyvenimo detalių, vienaip ar kitaip ateityje galinčių neigiamai atsiliepti judviejų dukrai.

„Jau senai užtenka viešumo. Kai prasidėjo viskas galvojau, kad bus pora reportažų ir viskas tuom pasibaigs. Ir kai aš pamačiau, kad čia siūbuoja viskas ir labai labai smarkiai, aš jam siūliau staigiai tylėti abiems, nutilti. Siūliau viešai manęs atsiprašyti, bent žodį atsiprašau pasakyti ir man to pakanka“, – nuo žiniasklaidos dėmesio tikina pavargusi palangiškė.

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Birutė viešai kreipėsi į Gražulį ir pasakė, kam skirs gautus pinigus

Moteris atvira – ji ne sykį save mintyse pagavo, jog elgiasi neapgalvotai, vedina emocijų. Birutės teigimu, judviejų su Petru charakteris labai panašus, jiems abiems dažnai pasireiškia emocijų kaita.

„Kai paskutinį kartą paviešinau žinutes aš sustojau ir pagalvojau, kad man tas paskutinis paviešinimas buvo geras spyris į gerą vietą. Aš tiesiog pagalvojau, ką mes du suaugę žmonės darom, elgiamės vienodai. Vienas kitą kaltiname tais pačiais dalykais, bet elgiamės lygiai taip pat. Labai nesuprantu, kodėl mes taip nesusišnekame ir nėra taip, kad aš viena įsiūbavau šitą skandalą, jį įsiūbavome abudu…“, – prieš televizijos kameras kalbėjo Birutė.

Birutė neslepia esanti dėkinga laidai „Prieš srovę“, jog padėjo įtikinti Petrą dėl alimentų. Dėl Birutės žiniasklaidoje paviešintų žinučių supykęs seimūnas buvo nutaręs Birutei anksčiau duotus 5000 eurų įskaičiuoti į alimentų sumą. Tokiu būdu Birutė apie pusantrų metų būtu negavusi nė cento dukrytės išlaikymui. Apie nepavydėtiną finansinę situaciją prakalbusi Birutė atvira – pinigų jai šiuo metu ypatingai stinga.

„Aišku yra kažkiek smagu, bet ir tuo pačiu labai nemalonu, nes pinigų prašiau kelis kartus. Reikia auklę samdyti, aš auklei esu nepajėgi išmokėti žiemos metu. Tie 300 eurų tikrai prisidėtų prie auklės atlyginimo ir aš galėčiau eiti į darbą. Jeigu jis būtų anksčiau padėjęs, aš būčiau visą žiemą dirbusi. Aš turiu pragyvenimui pinigų tiktai iki pavasario taupiai gyvendama, bet jeigu aš dirbsiu, tai nei vaiko matysiu ir tikrai nekažką žiemą galima uždirbti mokant auklei“, – kur skirs už dukrą gaunamus alimentus atskleidė Birutė.

Už Petro skirtus pinigus Birutė jau nupirko dukrai vaikišką maniežą.

Daugiau žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
n
nesvarbu
2019-02-13 12:05:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
stai kaip buna kai rupi tik pinigai o nebaudziamam tik trumpalaikis jaunos tarpkojis
Atsakyti
0

N
NA
2019-02-13 09:15:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
šiuo metu ir mano finznsinė padėtis nepavydėtina... ką daryt? Po Gražuliu pasitiesti?
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų