Gražulis taip dar nekalbėjo: davė pažadą dėl dukros

 Seimo nario Petro Gražulio ir jo nesantuokinės dukrytės motinos palangiškės Birutės Navickaitės santykiai pastaruoju metu buvo itin įtempti. Birutei paviešinus Petro žinutes daugeliui atrodė, jog seimūnas palūžęs ir morališkai sužlugdytas, tačiau laidoje „Prieš srovę“ paaiškėjo naujų intriguojančių detalių.

15

Petras tikina, kad Birutės spaudoje išviešintas žinutes rašė ne jis, o į jo telefoną įsilaužę asmenys.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pamatykite patys: P. Gražulio ir B. Navickaitės susirašinėjimas

„Buvau išvykęs į Kijevą, grįžęs pamačiau, kad pilni laikraščiai žinučių. Aš nustebau, jos žinučių jau buvau pamokytas. Žinau, kad viešina, todėl neatrašinėjau. Kolega patarė nueiti į Seimo IT skyrių ir parodyti telefoną. Parodė, kad į mano telefoną, „Telegram“ programą yra įsilaužęs kitas telefonas. Jis gali už tave rašyti žinutes, skaito viską, ką esi parašęs. Liepė eiti į policiją, pasakė, kad yra įsilaužta iš „Huawei P10“ telefono, „Telia“ tinklo. Dabar aiškinuosi“, – laidoje teigė P. Gražulis.

Seimo narys dėl to net kreipėsi į policiją ir buvo pradėtas tyrimas, siekiant išsiaiškinti, kas įsilaužė į Seimo nario telefoną ir prirašė Birutei laiškų.

Skirtingai nei paviešintose žinutės, P. Gražulis nesijaučia per senas auginti savo dukros.

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Petro Gražulio įskaudinta Birutė parodė, kaip atrodė anksčiau

„Jeigu jai taip sunku, tegul atiduoda vaiką, aš pats ją užauginsiu. Be problemų. Kaip ir ji pasiėmusi auklę, taip ir aš pasiimčiau auklę“, – tikino žinomas politikas.

Vyras neslepia, kad dėl Birutės žiniasklaidoje paviešintų žinučių buvo labai supykęs. Tai jį privertė net anksčiau Birutei duotus 5000 eurų įskaičiuoti į alimentų sumą. Tokiu būdu Birutė apie pusantrų metų būtu negavusi nė cento dukrytės išlaikymui.

Visgi laidos metu atlikėjos Vilijos Pilibaitytės-Mios paragintas jis pasiryžo pakeisti savo sprendimą.

Visą pokalbį žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
P
Petras
2019-02-07 14:01:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Petriukai. Birutė. atiduok Man aš pasidalinsiu ..Man ji labai. patinka laukiu ....!!!!!!!
Atsakyti
0

K
Kazytė
2019-02-08 17:22:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gydyt tą seną kuilį reikia ir kuo greičiau.....visai sąžinės nebeturi, mat ne jis rašė.....fui,, net šlykštu skaityti. Kaip žemė dar tokius nešioja?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų