Pirmadienio vakarą sostinės Laisvės prospekte susidūrė parlamentaro Vinco Babiliaus vairuojamas automobilis „VW Touareg“ ir „Mazda“.

Avarija įvyko apie 23 val. Pirminiais duomenimis, susidūrus  automobiliams „VW Touareg“ ir  „Mazda“, pirmasis pasišalino iš įvykio vietos.

Policijos teigimu, žmonės nenukentėjo. Ar į medikus kreipėsi V. Babilius, kol kas duomenų nėra.

Pareigūnai išsiaiškino, kad V. Babilius transporto priemonę nuomojasi už parlamentines lėšas. Prieš dvejus metus tam skirta beveik šimtas tūkstančių litų.

A. Valinsko teigimu, nekyla jokių abejonių, kad automobilį „Mazda“ Vilniuje taranavęs „VW Touareg“, kurio vairuotojas pasišalino iš įvykio vietos, naudoja V. Babilius – ši mašina politiko yra nuomojama iš parlamentinių lėšų. Tačiau partija neskuba stabdyti politiko narystės – esą pirmiausiai reikia jį išklausyti.

Mano žiniomis, kurios neoficialios, šiuo metu jis yra Santariškėse, kardiologiniame skyriuje“,  – sakė A. Valinskas. Kokiais būtent negalavimais skundžiasi parlamentaras, LiCS vicepirmininkas teigė nežinąs, mat su V. Babiliumi jam kol kas nepavyko pasikalbėti, praneša delfi.lt.

 


Rašyti komentarą...
A
Antrininkas
2012-03-20 12:05:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Matyt kaltas seimūno antrininkas.
Atsakyti
0

t
tai gudruolis
2012-03-20 12:13:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
jam atrodo, kad jis gerai paslėpė pėdsakus ir niekas nesupras nieko. Elgiasi kaip mažas prasikaltęs vaikas. Bet vaiko atveju tai juokinga o šiuo atveju supranti kokių idiotų pririnkta.
Atsakyti
0

o
oi
2012-03-20 12:46:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai Prezidentės mylimos partijos narys. Turėtų laukti jos užtarimo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų