Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI

„Teismas vertina, ar užtenka įrodymų, kad prezidento rinkimai suklastoti (pildoma)“

Šaltinis: laisvas•info

..
Ikauše tai normaliai visu gražumu fitkeja
AIG nuotrauka viską pasako ....
esa je = lietuvos P A D L O S ir UBLIUDKAI... vienas,tas - SENBEZDUNAS + VIENKIAUSIS
MARAZMATIKAS ,, buciojantis BANDER PADARU purvina SKUDURA ir ta siuksle = SENVysta + DEGRATAS.. zmonies - ka jus renkat i valdzia . GEDA ir BJAURU uz lietuva..
elementarios kultūros, pikta, susirauskusi, žvilgsnis į pašnekovą per nuleistą galvą, nervinga ir bijok išgirsti jos "nemarias frazes". Niekada nesigirdėjo, kad ji ką nors pagirtų, pasidžiaugtų, nuoširdžiai nusišypsotų (geriau tegu nesišypso), jokios empatijos.
Du bankų statytiniai vaidina spektaklį, oi kaip įdomu, kuris laimės, tipo lėkit ir balsuokit. Ši butaforija -tai pasityčiojimas iš mūsų, nes statytinė turėjo reitingą kažkur palei plintusą ir staigiai surinko 20 procentų, o elektroniniai parašai taip pat atsirado minučių greičiu. Beje, bankų verslas-tai ne joks verslas, kai su antrankiais atvedami klientai. Verslas klientus susiranda pats. Čia yra dar blogiau nei valstybinis darinys, nes valdininkai įjungia durnių ir vaidina, kad pelnų negali reguliuoti. Plus dar bankai atlieka FNTT funkcijas, ir dar labiau kišasi į privatų gyvenimą, nes FNTT neturi teisės kištis be teismo sprendimo ir sekti žmogaus.
@jo jo statytinė palei plintusą, o gražuolis irgi bijojo, kad nereikėtų išeiti su Vėgėle, visa šaika bijojo.
piš tik bezdėti ir smirdėti sugeba.
ta, kad politika yra verslas, rūpestis eiliniais žmonėmis net šalimi tėra tušti žodžiai, kad gražiau kalbos skambėtų. Būtų gerai, kad kam nors Lietuva būtų svarbiausia
Tie, kurie blaivaus proto ir sąžinės dar nepraradę, pirmenybę atiduos I. Šimonytės kandidatūrai. Tai itin aukšto intelekto, nepriekaištingos politinės nuovokos, reputacijos ir vadybinių gebėjimų lietuvaitė. Visa tai suprantantys balsuos už ją.
100%
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų