• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Seksualiniais nusikaltimais prieš vaikus kaltinamas buvęs parlamentaras Kristijonas Bartoševičius prašo teismo leisti vasarą jam išvykti iš Lietuvos.

Seksualiniais nusikaltimais prieš vaikus kaltinamas buvęs parlamentaras Kristijonas Bartoševičius prašo teismo leisti vasarą jam išvykti iš Lietuvos.

REKLAMA

Kaltinamojo Olegas Šibkovas advokatas Eltai sakė, kad jo klientas maždaug mėnesiui nori išvykti į Italiją, bilietų jis dar nėra įsigijęs, nes laukia teismo leidimo.

„Atostogoms, poilsinei kelionei“, – Eltai sakė O. Šibkovas.

Teismas dėl šio jo prašymo nutartį paskelbs penktadienio rytą, Eltą informavo Panevėžio apygardos teismo atstovė Jolita Gudelienė.

K. Bartoševičiui taikomos dvi kardomosios priemonės – iš jo paimti dokumentai, be to, jis yra pasirašęs pasižadėjimą neišvykti iš gyvenamosios vietos. Dokumentai jam buvo laikinai grąžinti, kol vyko rinkimai.

Kaltinimą ekspolitiko byloje palaikantis Panevėžio apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Donatas Skrėbiškis šiam prašymui prieštaravo.

REKLAMA
REKLAMA

Per posėdį ketvirtadienį pradėti peržiūrėti nukentėjusių vaikų per ikiteisminį tyrimą atliktų apklausų vaizdo įrašai, patys nukentėjusieji dabar teismo procese tiesiogiai nedalyvauja, jiems atstovauja tėvai, advokatai.

REKLAMA

Pasak teismo atstovės J. Gudelienės, kaltinamojo advokatas prašo apklausti papildomus liudytojus, kurie nebuvo apklausti per ikiteisminį tyrimą.

Pasak O. Šibkovo, prašoma apklausti dar keturis liudytojus.

ELTA primena, kad 2023 m. liepą baigtas ikiteisminis tyrimas buvusio parlamentaro K. Bartoševičiaus atžvilgiu, byla dėl galimų seksualinių nusikaltimų prieš vaikus perduota teismui. K. Bartoševičius kaltinamas vaikų seksualiniu prievartavimu (2 epizodai), jaunesnio negu 16 metų amžiaus asmens tvirkinimu (4 epizodai) ir mažamečių vaikų nesunkiu sveikatos sutrikdymu (4 epizodai).

REKLAMA
REKLAMA

Prokuratūros duomenimis, byloje yra keturi nukentėjusieji, kurie galimai prieš juos padarytų nusikaltimų metu, buvo nepilnamečiai.

Tuometinis Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos Seime narys K. Bartoševičius apie tai, kad atsisako Seimo nario mandato dėl asmeninių priežasčių pranešė pernai, sausio 23 dieną. Vėliau, tądien, prokuratūra pranešė apie jo atžvilgiu pradėtą tyrimą dėl galimų seksualinių nusikaltimų prieš nepilnamečius asmenis.

Prokuratūros teigimu, turimi ikiteisminio tyrimo duomenys leidžia įtarti, kad nusikalstamos veikos buvo įvykdytos įtariamajam einant Seimo nario pareigas.

Naujienų portalas „Delfi“ skelbė, kad įtariama, jog K. Bartoševičius tvirkino berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ auklėtinius.

Tai ko laukia ir nesiunčia žmogaus pailsėti į kaliūzę?
Kokia dar Italiją jam, greičiau į Pravieniskese, ten vyrukai laukia riebaus užpakaliuko, ten jam būtų geriau kai Italijoje
Kiek jie gali šitą bylą vilkint ?
Kiek jie gali šitą bylą vilkint ?
būčiau išnagrinėjęs visiškai per savaitę,bjauru žiūrėt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų