Rašyti komentarą...
Su Artėjančiais, ponai komentuojantys. Kai jums užsimeni, kad vakcinavimo žalos atlyginimui privalu kreiptis į teismą (LR Civilinis Kodeksas kiekvienam piliečiui suteikia tokią teisę), pradedat purkštaut ir keiktis. Rašinėt, kaip jūs kelsit revoliucijas ir versit (seimą, Vyriausybę, Šimonytę ar Dulkį), proto nereikia, o apginti savo interesus, jei jūs manote, kad jie pažeisti, nenorit. Tai kas už jus tai padarys? Kur pačių iniciatyva, ar šitie šūkiai yra tik riksmas dėl riksmo? Pastovėkitė už save, teismai tam ir yra, tik tai teisinės sistemos, bet ne antivakseriški teismai, ten reiks įrodyti tai, dėl ko ieškinys. O kol kas tik pirstelėjimai ir purkštavimai. Imkit ir darykit, o ne spjaudykitės.
@Algis palikit mus ramybėje, nereikės nei spjaudytis, mes jūsų neverčiam nevakcinuotis, prašom praeiti pro šalį ramiai ir nekniskit mums smegenų su savo marmaliukais, jei nėra proto, jo niekas jums ir neįdės.Su artėjančiais visus...

Dar turėtu ir draudimas drausti,jeigu bus privalomi.i skiepai.
Niekas nuo gripo,taip negrūdo per prievartą,kaip šį receptinį preparatą prievarta verčia skiepytis,vistiek jie sakys ,kad skiepas ne prieko ir mirtis bus pripažinta nuo gretutines ligos,Lietuvoje nėra teisybes ir jie nuo savęs atmes atsakomybę ras daug priežasčių nuo ko mirė ir nuo ko sušlubavo sveikata,jie juk yra melagiai.
Gerai,kad gyvenu šiuo metu ne Lietuvoje ir niekas mums nesiūlo to marmalo nori skiepyjasi nori ne,pas mus daugiausia skiepyjasi nuo gripo ir tai tik savanoriškai jeigu tu nori to skiepo,nelenda į akis su covid skiepais,tai yra tavo laisvas pasirinkimas ir net neklausia gydytojas ar tu esi pasiskiepyjas nuo covid.
2 metus mus apgaudinejo musu ekpertai
2 metus mus apgaudinejo musu ekpertai
2 metus mus apgaudinejo musu "ekspertai". Kuo jie uzsiima ir dabar. Nera testu nei covidui, nei omikronui. Tai apgaule.
Patvirtinta is oficialiu saltiniu.
Tikintieji mokslu uzteks tiketi !!!
Mokslas ne religija, juo nereikia tiketi !!

Nu va... du metus iš peties padirbėjus, PCR testus galime laikyti netinkančiais atskirti gripą nuo "maro". Visą šį laikotarpį, paslaptingas gripo išnykimo faktas edukuotų buvo laikytas keistu atsitiktinumu...

Po 2021 m. gruodžio 31 d. CDC atšaukia JAV Maisto ir vaistų administracijai (FDA) pateiktą prašymą išduoti skubaus naudojimo leidimą (EUA) CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) realaus laiko RT-PCR diagnostikos grupei - tyrimui, kuris pirmą kartą buvo pristatytas 2020 m. vasario mėn. ir skirtas tik SARS-CoV-2 nustatyti. CDC pateikia šį išankstinį pranešimą, kad klinikinės laboratorijos turėtų pakankamai laiko pasirinkti ir įdiegti vieną iš daugelio FDA patvirtintų alternatyvų.

Ruošdamasi šiam pakeitimui, CDC rekomenduoja klinikinėms laboratorijoms ir tyrimų vietoms, kurios naudojo CDC 2019-nCoV RT-PCR testą, pasirinkti ir pradėti pereiti prie kito FDA patvirtinto COVID-19 testo. CDC ragina laboratorijas apsvarstyti galimybę taikyti daugkartinį metodą, kuris gali palengvinti SARS-CoV-2 ir gripo virusų aptikimą ir atskyrimą. Tokie tyrimai gali palengvinti nuolatinį gripo ir SARS-CoV-2 virusų tyrimą ir sutaupyti laiko bei išteklių artėjant gripo sezonui. Prieš pradėdamos klinikinius tyrimus, laboratorijos ir tyrimų vietos turėtų įteisinti ir patikrinti pasirinktą tyrimą savo įstaigoje.

Informacija buvo skelbta dar liepos 21d. 2021 ČIA
cdc .gov/csels/dls/locs/2021/07-21-2021-lab-alert-Changes_CDC_RT-PCR_SARS-CoV-2_Testing_1.html
O kam čia žalos atlyginimas jeigu vakcinos yra 100 procentų saugios ir efektyvios?
Kodėl gamintojas neatsako už žalą, o iš mūsų mokesčių mokėtojų žadama atskaičiuoti? Aš nesutinku mokėti už kažkokį nepilnai patikrintą ir sąlyginai registruotą preparatą mokėti žalą. Tegul tie reklamuotojai ir sudaro fondą iš savo asmeninių lėšų. Nausėda, Šimonytė, Dulkys, Sėjonienė, Matulas ir ypač tas psichiatras, kuris koliojasi TV studijose.
@kaip? dar pridėčiau Striogą, paskui tą kur nosyje dratai ir Balevičių.
@kaip? Su Artėjančiais! Tik nesijaudinkit dėl išmokų už vakcinų žalą. Čia antivakserių kliedesių produktas. Jei pasaulyje būtų nors vienas ieškinys ir priteista žalos atlyginimas, tai tokio precedento nėra. Čia "kovotojų" už teisę "laisvai" numirti išmislas. Taip kad šitoj vietoj biudžeto išlaidų nebus. Su Naujaisiai Metais.
@kaip? Nieks ir neklaus nors mokescius moku uz testa vistiek reik moket nes nesiskiepiju tai taip iseina jei zala atlygint prisiteis tai vel skaiciuos nuo nepasiskiepikusiu kame logika
Bent 8 dozės. Geras biznis skiepų gamintojams. O kokius skiepai šalutinius poveikius sukelia, niekam nerūpi.
@Bus Išvardink teismus, kuriuose priteista ieškiniai žalos atlyginimui. Nėra? Antivakseris negali nemeluoti. Su Artėjančiais, ponai melagiai.
@Algis žalų pilna, teismų nėra, o kodėl nėra, tik kvailučiai nesupranta.
Kompensacija tokia bus kad maža nepasirodis,nieko nebenorės,tie politiniai lopai susikurs sau palankias salygas .vaikams apie skiepus negali buti net kalbos.prasirgusiems pamiršt tokius dalykus,o kas pasiskiepijo jau pozna suksis tam sukury,kol susuks.vienintele išeitis,visai Lietuvai nebeiti i darbus, nes vistiek smukdo lietuva, algos mažos,vergovė klesti.smugdinti visus pinigu gopšuolius ir taip toliau.bankrotan visas gamyklas.ir pamatysit algos pakils dvigubai.ir nereikia jokiu kipišu kelti.menesiui prastovai.
Kam marmalintis,kad visiem aišku kad yra šalutinis poveikis
@SAM-AS Teisingai, didžiausias šalutinis vakcinos poveikis yra antivakserių sektos atsiradimas. Deja deja...
Politiniai lopai-susikursapie vaikų skiepus skiepu žala tokia,kad maža nepasirodytų.nebenoresit jokiu žalų nuo skiepo.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų