Į Lietuvą vykęs baltarusis kontrabandines cigaretes gabeno ne tik jas sukišdamas į pėdkelnes ir jomis apsivyniodamas kūną, bet rūkalus slėpdamas ir automobilio gesintuve.

Penktadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos rinktinės Specialiosios paskirties būrio pareigūnai už puskilometrio nuo Raigardo kontrolės punkto pakartotiniam patikrinimui sustabdė automobilį BMW 520 baltarusiškais numeriais. 22-ejų Baltarusijos pilietis juo ką tik buvo atvykęs į Lietuvą ir punkte pravažiavęs muitinio patikrinimo vietas.

Pasieniečių patikrinimo metu paaiškėjo, kad įvairiose užsieniečio automobilio vietose gabenama paslėptų kontrabandinių rūkalų. Cigarečių pakelių baltarusis buvo prisikišęs į pėdkelnes, kuriomis apsivyniojo kūną, jas slėpė ir po viršutiniais drabužiais.

Tačiau įdomiausią slėptuvę pasieniečiai rado automobilio bagažinėje.

Apžiūrint čia buvusį automobilio gesintuvą nieko įtartino iš pirmo žvilgsnio nebuvo matyti. Tačiau pabandę pajudinti jo dugną, pasieniečiai pamatė, kad jis atsisuka. Dugnas pasirodė esantis tarsi dangtelis, kurį nusukus paaiškėjo, kad gesintuvas prigrūstas kontrabandinių baltarusiškų cigarečių.

Iš viso vairuotojas gabeno 180 pakelių cigarečių su Baltarusijos akcizo ženklais.

Dėl kontrabandos pradėta administracinės bylos teisena. Užsieniečio bylą nagrinės Druskininkų apylinkės teismas. Jam gresia bauda nuo 5 iki 10 tūkst. litų.

Naujo gesintuvo baltarusiui gali nebeprireikti, nes už kontrabandos gabenimą jam gresia ir automobilio konfiskavimas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų