Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ne šiuolaikiškas požiūris į užsieniečius. Vyresniems visada sunkiau mokytis kalbų, dar žinant, kaip uženiečiai yra išnaudojami, dirba ilgas valandas ir pan.z tai tų fantazuotojų, po darbo gali mokytis - pilna
Nieko nepadarysi, dėl neįgalios valdžios
Nieko nepadarysi, dėl neįgalios valdžios
ir principų neturėjimo tampame kacapų pastumdėliais savo šalyje. Tą šūdą pauką nuvežt prie sienos ir duot spyrį subinėn Bielarus pusėn.
@Nieko nepadarysi, dėl neįgalios valdžios Cikanovska atveze prie Valstieciu. Cyhanovskos vyra atveze dabar, prie socialdemokratu.
galima terliotis reik visus surinkt ir issiust namo su svieta priesakyje kiek galim sert
tai Psichanovskajos gvardija - kai gausit nuo kotletų kepėjos samčiu per katiliukus,greitai nutilsit,chalopai
@vo tep Nx domoj, pamatysi.
Reikia gerbti savo piliecius. O visokiems bukagalviems dar ir apsauga......
Idomu, o kaip Lietuva ginantys vokieciu kariai kalbes lietuviskai, kai jiems steigiamos vokiskos mokyklos?
@Kieno memelis? Tu apie savo vatnikus geriau pasirupink. Vienas tuojau i rodina bus pasiustas. O kaip vokieciai tvarkysis tai jau ne tavo reikalas. Paskaityk istorijos knygas. Suzinosi ka hitleris su stalinu buvo sugalvoje. Suzinosi kam Klaipeda yra .
@Vatai Papasakok, sutriau, kodel skunskas nepyksta kad vokieciai ar ukrai nebendrauja litauisch?
@Skunskai pyzdynk i silute Ne sumauto vatniko reikalas kaip lietuviai tvarkosi.
@Skunskai pyzdynk i silute Bieruzijoj karas? Ką? Visi šikniai Vilniuj susigrūdo, jie, mat, bėgo! Nebėgo į Šilutę, Tauragę, Pagėgius, bėgo tik Vilniun. Taivir kariaukit dabar su tokiais.
@Kieno memelis? musu ,apsisik ruse ....
@nu Cia tau fokietis taip pasake?
Labiau dumblėja Vilnius, tuo švariau kitoj Lietuvoj, ačiū nuo kraštiečių.
belarusios prezidentė svietka
belarusios prezidentė svietka
visi žydai moka rusiškai,mokykitės vilniaus chlopai iš kaimų suvažiavę
Remigijus CHUILO Žemaitaitis yra paskutinis ČIULPIKAS
@Stano Tavo tetis? Dedes?
@Morta Mirta numirtų...
LIETUVIAI PATYS NEGERBIA NEI SAVES NEI SAVO KALBOS NEI PAPROČIŲ.....


Susijusios diskusijos Banga forume




Skaitomiausios naujienos




Į viršų