Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Pirštas ne paprastas o likimo, buvo skirtas konservatoriams už jų nuopelnus Tėvynei ( reikalai su Kinija, ginklavimasis ir jų nekilnojamo turto projektukas, pagal kurį Vilniuje ir Nidoje nereikėtų nieko mokėti. Giriu Giedrių.
pilna tokių išverstaskūrių obliko morale tipo individų.
man vistiek užkliūna pirmiausia ne ideologija, bet nu kad lyderis pažiūrėkit koks nutukęs žandai plyšta ir kostiumas per sagas, kiti nusigėrę, apsivogę, pedofilija užsiiminėję taigi buvo gerbiamas konservatorius Bartosevičius mitinge.... tai noriu pasakyt tešlius nes bevalis ir gauna tiek kad negaila tiek praėst, o kokioje firmoje jis dirba kur tiek moka? tai žmonėms neužkliūna kad nutukėliai, alkoholikai, vagys, pedofilai nu ir visokios kitokios šiukšlės juos agituoja, tai kažkas jau negerai su tokiais žmonėmis... nu iš kitų išvilioja telefoniniai sukčiai santaupas arba dar geriau būrėjai, tai patys nuneša net, tai čia kažkas tokio.
Tą pirštą isikisk į sikna po to į savo snukį ir taip kol būsi sotus.
Ėsk kaklaraištį! Janutienė su celofanu filmuos.
@Laukiam!
Tai gal geriau tegul suda ėda.
Grynai Drukteinis užneša į tą personažą iš animacinio kompiuterinio filmo veikėją Gru
O Drukteinis yra homoseksualus ar ne????????
@naivūs klausimai
Visi pedrilos yra poseivos nes nori patikt partneriui.
Sitam kaimieciui reiketu kulturos pasimokint.
Įdomu, kiek ir kokių pasiūlymų įstatymams pateikė Seimo narys Drukteinis? Visgi už beveik 4 tūkstančių eurų į rankas algą ir 1,5 tūkst. eurų parlamentinei veiklai galima šį tą naudingo nuveikti Lietuvai?
@Ką jis veikia Seime?
O štai gaisrininkų, policininkų algoms padidinti pinigų biudžete nėra?
Sveikatos problemos nedingsta be pėdsakų.
Balsuojant dėl Ruginienės – Drukteinio akibrokštas: konservatorius pasitiko iškėlęs vidurinį pirštą