Rašyti komentarą...
čia jau absurdas ...reikia paviešinti tą bandą kur prieš musų tokius žmones puola....o čia jie jau neapykantą kursto ir juos sodinti
KODEL senajam Lanzbergiui galima s..sakyti ,bet ką ,o Šličytei ne Pas mus diktatūra didesnė nei pas Lukošenką
Na ir duoda konservatoriniai
Na ir duoda konservatoriniai
etatiniai vadinamieji politologai. Per "Laba diena, Lietuva" vis ta pati politologe zeria priekaistus opozicinei seimo pusei, dirbanciai kitoje saleje, jog negali seimas priimti svarbiu klausimu. O kur buvo iki siol. Iki siol buvo svarbesni homoseksualu klausimai ir aibe kitu, kur murdesi diena is dienos ne esminiuose reikaluose, tarsi gumos tempimas. Ir klausytis tokiu politologes, kaip darzelio aukletojos postringavimu ir kaltinimu, nesuprantama. Tad kokia valdzia, tokia ir tvarka valstybeje.
Tokiu atveju, našlaitis tapinas su kitomis valatkomis turėtų seniai pūti kalejme, kiek jie pajuokinėjo ir įžeidinėjo žmonių. Bet nepaisant to toliau iš šmeižto duoną ėda
tapinas su kitomis valatkomis
tapinas su kitomis valatkomis
@melžimas vis dėlto pliurpia ne iš Seimo tribūnos. Ir šiaip, iškilmingų posėdžių tradiciją gal reikėtų jei ne visai nutraukt, tai bent smarkiai apkarpyt, rengt tik per jubiliejus.
KAIP TA SLICYTE DAR SIGNATARE PABREZIU DEMOKRATINES LIETUVOS NESUPRANTAMA CIA DIKTATAS
Turbūt geri įstatymai, kad nuomonės skiriasi. O įstatymuose tamsus miškas. Neišgėres nesuprasi.
@Spiglys Kanapes DUMO reik TRUKTELET
@GAL Morgana pritartų šiam sprendimui - už tai ir kovoja.
Iš kokio posovietinio kelmo ta kliurka išlindo,ir vėl i psihetrines guldo už kyšius,o tikri ligoniai rėkia per visa šali bet nieks negirdi,ir dar šizorėnines blevyzgas priema rimtai.
konservinio teisėjo D. Žalimo reputacija
konservinio teisėjo D. Žalimo reputacija
šiuo metu itin prasta, jo nenorėjo ne tik VU, bet ir Romerynė, priglaudė tik J. Augučio įstaiga.
Kada bus paviesinti tarnave
Kada bus paviesinti tarnave
KDB-istinei strukturai, ka reiskia vis minimas "Dedule", buvusios prezidentes iki paskutines minutes tarnavimas burokeviciniams, is kokio auklejimo atejusi seimo vade ir t.t. Poziuriai, kaip susidorojimas su kitaminciais, tebedominuoja, o tauta - runkeliai. sunauja, kiaules ir t.t.
@Kada bus paviesinti tarnave Vilniaus partškoloje tarnavo dešimtys tokių, kuriems 1990 m. buvo toloka iki pensijos, bet tik vienintelė iš jų beveik iškart pasiekė karjeros aukštumas: URM departamento direktorė jau 1993 m. Apie LSSR nusipelniusį meno veikėją išvis patylėsiu, o Čmil-Nielsen vis dėlto gimė 1983 m.. tad buvo auklėjama jau laisvoje Lietuvoje.
@atsibodo aiškint Cmil KGB rezervistas.
@Patikslinimas, KGB rezervas---gerai ,,auklejo,,
@Patikslinimas, tokie patys rezervistai ir Pocius su Valioniu, tai jiems kažkodėl nesutrukdė kopti karjeros laiptais. Čmil iki šiol niekam nežinomas.
gal būtų sąžiningiau pripažint
gal būtų sąžiningiau pripažint
@na ir kas daugelį vis dar erzina ne KGB rezervistai tolimoje praeityje, o tai, kad Seimui ir partijai dabar vadovauja „pusrusė“ V.Č.-N.
Turiu nuoskaudų?!
Į viršų