Avarija Vilniuje: vienas automobilis po susidūrimo vos neįskriejo į viešbutį

Penktadienį vakare Vilniaus specialiosioms tarnyboms buvo pranešta apie avariją Kauno gatvėje. Iš karto buvo iškviesti ir gelbėtojai, nes pranešta, kad per avariją buvo prispaustas vienas žmogus.

Apie 22.30 val. Mindaugo ir Kauno gatvių sankryžoje susidūrė BMW ir „Mazda“. Pastarasis automobilis dar nuskriejo į šalia sankryžos esantį viešbutį – sustojo kliudęs koloną ir atsitrenkęs į dviračius prie įėjimo. Nedaug trūko ir automobilis būtų įlėkęs į viešbučio vestibiulį.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Avarija Vilniuje: vienas automobilis po susidūrimo vos neįskriejo į viešbutį

Per avariją nukentėjo „Mazda“ keleivė – gelbėtojai padėjo ją ištraukti iš sumaitoto automobilio. Specialios gelbėtojų technikos žmonėms vaduoti neprireikė. 28-erių metų moterį medikai dėl kojų traumų išvežė į ligoninę.

31-ienų metų „Mazda“ vairuotojas nesužeistas. „Nesuprantu, kas atsitiko, man šokas“, – kalbėjo jaunas vyras. Pirminiais duomenimis, būtent „Mazda“ vairuotojas važiuodamas Kauno gatve nuo stoties pusės į sankryžą įlėkė degant raudonam šviesoforo signalui.

„Turiu liudininką, paskui mane važiavo taksistas, jis matė, kad man degė žalia“, – tikina BMW vairuotojas. Vienas važiavęs jaunas vyras nesužeistas. Pirminiais duomenimis, abu vairuotojai buvo blaivūs.

Šioje sankryžoje tai jau ne pirma avarija, kai važiuojantysis Kauno gatve nepastebi raudonos/ Gali būti, kad nedėmesingus vairuotojus klaidina šviesoforas toliau esančioje sankryžoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų