Tragišką avariją sukėlusio Skuodo policijos patrulio Sauliaus Pauliko tėvas Aloyzas Paulikas traukiasi iš rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų. Į "paralyžiuotą" Skuodo rajono komisariatą penktadienį atvyks iš posto besitraukiąs vidaus reikalų ministras Raimondas Šukys.

Kaip pranešė Lietuvos televizija, A. Pauliko atsistatydinimo prašymą Skuodo rajono valdžia svarstys penktadienį.

Gydytoja dirbanti S. Pauliko motina Aldona Paulikienė yra rajono tarybos narė, priklausanti krikščionims demokratams.

Pasak LTV, partija ketina svarstyti žiniasklaidos pranešimus, kad A. Paulikienė galėjo prisidėti prie sūnaus išblaivinimo iškart po avarijos, kai jis slapstėsi nuo teisėsaugos.

27 metų pareigūno vairuojamas automobilis praėjusį trečiadienį įsirėžė į iš mokyklos einančių vaikų būrelį. Du 10-mečiai Aleksandrijos pagrindinės mokyklos ketvirtokai mirė avarijos vietoje. Dar vienas 10-metis su sunkiais sužalojimais pateko į gydymo įstaigą, tačiau medikams jo gyvybės išgelbėti nepavyko.

Avarijos kaltininkas iš avarijos vietos pabėgo, į policiją jis atėjo tik kitą dieną. Šiuo metu S. Paulikas yra suimtas mėnesiui, jam pareikšti kaltinimai.

Atlikus tyrimus patrulio kraujyje Klaipėdos ekspertai alkoholio neaptiko. Kol kas nėra pilnai atlikti visi tyrimai, nebaigtas tirti įtariamojo šlapimas.

REKLAMA

Policininko elgesiu pasipiktinę vietos gyventojai protestavo prie komisariato ir įtariamojo tėvų namų, degino žvakutes.

Skuodo policijos komisariate penktadienį lankysis iš posto besitraukiantis vidaus reikalų ministras Raimondas Šukys.

"Ministras važiuoja pasikalbėti su pareigūnais, išsiaiškinti, su kokiomis problemomis jie susiduria po šio įvykio", - BNS sakė ministro patarėja ryšiams su visuomene Daiva Ulbinaitė.

Žiniasklaidos pranešimais, šią savaitę psichologai lankėsi ne tik mokykloje, bet ir policijos komisariate.

Vienas Skuodo apylinkės inspektoriumi prisistačiusių pareigūnu policininkų profesinei sąjungai atsiuntė viešą laišką, kuriame teigė, kad padėtis Skuodo policijos komisariate yra labai įtempta, "normalus darbas praktiškai yra paralyžiuotas". Masinių renginių metu ar progai pasitaikius pareigūnai žeminami įvairiais šūksniais, kartą buvo apmėtyti kiaušiniais.


Rašyti komentarą...
o
outsider
2007-11-15 19:19:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
kodel penktadieni? Reikejo i laidotuves atvaziot.
Atsakyti
0

A
Algis
2007-11-15 19:38:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koliot visus Skuodo policininkus ir apmetinet juos kiausiniais gal ir nereiketu,ne visi gi jie blogi,o stai pareikalaut,kad jo brolis apleistu darba policijoj reiketu,nes jis prisidejo prie nusikaltusio savo brolio slapstymo,taip pat reiketu motinai apleist savivaldybe,iseit is partijos,jei neiseis savo noru,tai pasalint ir kelt klausima apie paliuosavima is ligonines,gal netgi leidimo dirbt gydytoja atemimas.
Atsakyti
0

P
Petras
2007-11-15 19:41:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Negi Skuodo policninkai nesuprato ką jie pridarė. Ar jiems buvo paslaptis S.Pauliko arogantiškas elgesysy. Juk ne pirmus metus jis girtas dideliu greičiu važinėdavo. Taip kad reikėjo seniai išmęsti Pauliką iš tarnybos.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų