Avarija Plungės rajone: susidūrė trys automobiliai, sužalotas kūdikis

Plungės rajone susidūrus dviems automobiliams, buvo kliudyta ir trečia mašina, tarp sužalotų žmonių yra dviejų mėnesių kūdikis.

Policija pranešė, kad šeštadienį, 11.46 val., kelyje Plungė – Plateliai, ties ženklu „11 km iki Šaltojo karo muziejaus“, Pauošnių kaime susidūrė automobiliai „Suzuki“ ir „VW“.

„Suzuki“ vairuotoja, gimusi 1946 metais, sukdama iš pagrindinio kelio į kairę, į šalutinį kelią, galimai nepraleido pagrindiniu keliu tiesiai važiavusio automobilio „VW Passat“, vairuoto blaivios moters.

Automobiliai susidūrė.

Nuo susidūrimo smūgio automobilis „VW Passat“ trenkėsi į stovėjusį automobilį „Toyota Rav 4“ ir, nuvažiavęs nuo kelio, atsitrenkė į pakelės atitvarus.

Eismo įvykio metu nukentėjo „Suzuki“ vairuotoja, kuriai nustatyti įvairūs sužalojimai: raktikaulio lūžis, dauginiai šonkaulių lūžiai, plaučių kontuzija, blauzdikaulio lūžis, stuburo slankstelio lūžis, dilbio ir plaštakos sumušimai. Paimtas moters kraujo mėginys alkoholio kiekiui kraujyje nustatyti.

Moteris gydoma Reanimacijos skyriuje.

Be jos, eismo įvykyje nukentėjo automobilyje „VW Passat“ važiavusi keleivė, gimusi 2000 metais, kuri pristatyta į Klaipėdos ligoninę, ir jos 2 mėnesių kūdikis. Mergytė taip pat gydoma Klaipėdoje.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų