Pasienyje su Lenkija nuo pasieniečių sprukęs lengvojo automobilio vairuotojas nesuvaldė mašinos ir geležinkelio pervažoje pakibo ant bėgių. Mašina buvo paversta rūkalų slėptuve.

Šeštadienio naktį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės Specialiosios paskirties būrio pareigūnams ties Kalvarijos savivaldybės Senosios Radiškės kaimu patikrinti stabdant lengvąjį automobilį "Mazda 626" jo vairuotojas nepakluso reikalavimui sustoti, padidino greitį ir nuvažiavo.

Bėglį persekioję VSAT pareigūnai už puskilometrio automobilį rado pakibusį ant geležinkelio bėgių - du jo šoniniai ratai buvo įstrigę.

Manoma, kad "Mazda 626" vairavęs asmuo posūkyje nesuvaldė automobilio, nuslydo nuo geležinkelio pervažos ir ratais įstrigo tarp bėgių. Vairuotojui pavyko pasprukti.

Geležinkelio linija Mockava-Trakiškiai į Lenkiją pirmyn ir atgal vyksta krovininiai ir keleiviniai traukiniai. Laimingo atsitiktinumo dėka tuo metu joks sąstatas nevyko. VSAT pareigūnai nutempė lengvąjį automobilį į saugią vietą.

Mašina buvo pristatyta į Lazdijų rinktinę. Čia pareigūnai mašinoje aptiko tris kontrabandinių cigarečių slėptuves. Lengvojo automobilio durelėse, stoge, už salono apdailos detalių bei po atsarginio rato dėtuve įrengtame dvigubame dugne pasieniečiai rado 2 tūkst. 760 pakelių cigarečių su baltarusiško pavyzdžio akcizo mokesčio ženklais.

Pasieniečiai aiškinasi, kas vairavo cigarečių prigrūstą mašiną.


Rašyti komentarą...
T
Tenkešas
2010-03-08 13:49:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar tam mulkiui kontrabandininkui buvo juoda diena, ar pasieniečiams buvo laiminga ir produktyvi diena? Reaultas: grobis, t.y. cigarečių kontrabandinė siunta pateko pareigūnams į rankas. O vairuotoją nustatyti bus nesunku, jegu automobilio v.n. nepavogti. O kur yra dedamos tos kontrabandinės cigaretės? Girdėjau, kad didelę jų dalį išsidalina operacijoje dalyvavę pareigūnai? O likučius dėl akių paima kaip įkalčius, užpajamuoja, o vėliau sunaikina. Kontrabandininkai irgi tyli, nes kuo mažesnis kontrabandos kiekis, tuo mažesnė ir atsakomybė.
Atsakyti
0

!
!
2010-03-14 15:16:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam įdomu pasiskaitykite kokiais metodais dirba Biržų miesto policija !

Surasti straipsnius galite čia.

BE TARPELIŲ w w w.s i a u r e.l t

Nusikaltimai ir nelaimės

Biržų policijoje - tarnybinis patikrinimas

Biržų policijoje - sovietiniai kankinimo būdai ?


"Tie" Biržų miesto kriminalinės policijos mėntai iškrypėliai manau bus ikišti į kalėjimą. O Biržų miesto "KPS-Kriminalinės Policijos Skyrius" viršininkei "Nidai Garjonienei tel. 8 450 35821" laikas būtų kuo greičiau atsistatydinti.

Dar yra vienas mėntas, KPS viršininkės pavaduotojas "Vytautas Drevinskas tel. 8 450 31061" kuriam iš paskos velkasi labai ilga gyvenimo praeities uodega. V Drevinską turėtu pakratyti STT dėl "tiriamų ir ištirtų" baudžiamųjų bylų susijusiu su neteisėtu prisijungimu ir dyzelino vagyščių iš "Mažeikių naftos" magistralinio produktotiekio Biržų rajone. Manau sužinotu labai svarbios medžiagos iškelti jam baudžiamąją bylą...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų