Automobilio gaudynės Kaune ir kraupus smūgis į stulpą: dideliu greičiu skriejęs BMW tiesiog perlūžo

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Kauno mieste įvyko itin žiauri avarija. Po „BMW“ automobilio smūgio į stulpą, jo dalys pažiro 100 metrų atstumu, iškrito variklis, atitrūko važiuoklė. Kaip teigia portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai, automobilio vairuotojas, dar su gyvybės ženklais, greitosios medicinos pagalbos medikų išvežtas į Kauno klinikas.

6

Spėjama, kad automobilio greitis galėjo būti nemažas, portalui „Kas vyksta Kaune“ atsiųstose nuotraukose matosi, kad spidometro žyma sudaužytame automobilyje pasiekusi 150 km/h žymą.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po avarijos Kaune iš automobilio neliko nieko

Kaip pasakojo liudytojai, naktį matę minėtą eismo įvykį, automobilis apie 2 valandą nakties Raudondvario plentu lėkė dideliu greičiu, jį persekiojo keli policijos ekipažai.

Iš automobilio ištrauktas vairuotojas išvežtas į gydymo įstaigą.

Minėtas automobilis „BMW“, patekęs į eismo įvykį, prieš 6 dienas kauniečių buvo pastebėtas automobilių pardavimo skelbimuose. Prie automobilio nuotraukų paskelbtas tekstas bylojo, kad automobilis yra tvarkingas, tačiau jam reikia naujų padangų, nes esamos – vasarinės. Ar tai galėjo būti avarijos priežastimi, aiškinsis policijos ekspertai.

Šaltinis: „Kas vyksta Kaune“


Rašyti komentarą...
M
Mindaugas
2020-12-26 14:39:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tas zmogelis? Girtas, su atimtom teisem... kas jum zmones yra. Pats kaltas, kam vaziuoti jei negali vairuoti? Cia dar pasiseke kad tik pats pajuto savo padarinius. Jei viena kart atimtos teises proto neikrecia tai nezinau ar tokiu reikia gaileti
Atsakyti
-6

O
Oi
2020-12-26 11:16:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesulaikė nei trikojai,nei dvikojai.Tik vienakojis...
Atsakyti
-4

a
ascia
2020-12-26 12:13:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
o kam reikejo begti?
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (36)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų