Aušra Maldekienė. Esu katalikė, TODĖL pasisakau už LGBTQ+ žmonių lygias pilietines teises

Vakar ir šiandien skaičiau daugybę komentarų dėl Popiežiaus ištarmės apie LGBTQ+ bendruomenės ir mačiau juodą, neapykanta Dievui, Bažnyčiai ir žmonėms trykštančią minią. Popiežius pasakė: „Homoseksualūs žmonės turi teisę turėti šeimą. Jie yra Dievo vaikai ir turi teisę turėti šeimą. Niekas negali būti atstumtas ir niekam negali būti atsakytas gailestingumas“.

Pontifikas patvirtino: „Mes privalome suteikti jiems civilinės sąjungos teisę. Kad jie būti teisiškai apsaugoti“.

Popiežius nesakė, jog tokios šeimos turi gauti Santuokos sakramentą, bet jie turi teisę į civilinę santuoką. Ir tai yra akivaizdu. 

Būtent todėl, kad esu ne tik politikė, bet praktikuojanti katalikė, – BŪTENT todėl, –  visada kalbėdama ir teikdama savo politinę programą pasisakau už visų lygias pilietines teises, ne išimtis ir LGBTQ+ bendruomenės žmonės.

Analogišką poziciją pripažįsta dauguma Europos parlamento Liaudies  partijos grupės, vienijančios Europos krikščionis demokratus, narių.   

Skaitydama dešimtis neapykantos kupinų komentarų, nustembu tik todėl, kodėl šios kiekvienam katalikui (jeigu jis tikrai klauso Kristaus...) tokios akivaizdžios tiesos kelia tokį pyktį?

Vėl ir vėl esu priversta paklausti visų mūsų, tų Lietuvos Bažnyčios narių, kurie tikrai norime būti mažais Kristaus kariais, ar mes pasidalinome Kristaus meile? Ar mes tą Kristaus meilę pasisavinome ir taip padidinome panieką Bažnyčiai?

Klausimas retorinis.

Ne pagarba institucijai, o meilė žmogui yra Kristaus mokymo esmė.

Ir tai tikrai atverta kiekvienam, kuris ne tik skelbiasi žinąs Dievo žodį, bet bando kasdien skirti Evangelijai nors 5 minutes.

Jeigu kasdien klausi Kristaus, tai sužinai vieną vienintelį dalyką – jis liepa nagrinėti SAVO širdį ir SAVO darbus. Ne kito gyvenimą jis verčia analizuoti, o SAVO širdį.

Ir kai skaitai Evangeliją (jei tikrai skaitai...) ir nuoširdžiai bandai suprasti, ką tau kalba Dievas, tai sužinai tik vieną dalyką: sužinai, kiek daug nemeilės, nuoskaudos, atmetimo yra TAVO širdyje. Ne kito, o TAVO.

REKLAMA

Ir po to jau niekada [NIE-KA-DA] nebemokai kitų žmonių gyventi.

Kiekvienas turime savo kančią. Ir kiekvienas nešiojame savo randus.

Ir per savo jau gana ilgą gyvenimą, iš kurio 62 metų mažiausia 55 metai buvo bandyti keliauti po Kristaus meilės gaubtu, supratau: tik tada, kai sugebi nors kelias minutes besąlygiškai priimti ir suprasti kitą ir kitokį, išnyksta tavo paties širdies randas.

Tik labai ilgas ir sunkus tas meilės kelias. Nes esi tik kūrinys. Nesi Dievas, nesi meilės šaltinis.

Baisu, kai galios ir turto žaidimai apdrebia Kristaus veidą.

Tad vėl ir vėl bandykime valyti jį meile.


Rašyti komentarą...
N
Nu jo
2020-10-22 11:19:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cia ne apie teises eina kalba, o apie norus. Ir tie norai agresyviai ketinami but igyvendinti pazeidziant normaliu zmoniu teises. Va kur problema. Ir nereikia cia dangstytis katalikybe.
Atsakyti
-21

S
Stasys
2020-10-22 11:07:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ateina laikas, kai gyvieji pavydės mirusiems
Atsakyti
-16

n
na..
2020-10-22 11:36:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir kaip stai tokia asaba galima rinkt y seima ar dar auksciau ... tai nestabilios psichikos bobele , pasimetus tarp kulturos, tikejimo , tautos vertybiu, tautos palikimo ir homoseksualiniu liberastiniu iskrypelisku,,, vertybiu,,, kurias globolistai kosmopolitai pradejo reklamuot visiskai nesenai....zodziu ji sendien meldziasi Dievuj ...rytoj su tokiu paciu ykarsciu --melsis velniuj....
Atsakyti
-42

SKAITYTI KOMENTARUS (161)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų