Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tu veryga nuvažiuoti į Ryga nusipirk gera špyga tu smirdžiau prezidentu nebusi per daug žioplas daktare aiskauda ir partije mėšlu dvoko mes už EDUARDA VAITKU TAI ŽMONIU PAPRASTU VILTIS
Tai aišku,kad jūs valstiečiai pralaimėsit,kitaip negali būti..o tavęs neieško dar ,nes nenorėjai Sputniko...
Blogi darbai vargiai sutilptų į knygą. Žmonės sako teisybę iš tiesų. Bet šį kartą aš apie geriausią jo darbą- kad uždraudė sekmadienį prekiauti alkocholiu nuo 15 val. Nes aš paprastai 16 val darydavau pachmielą. Tai dabar negeriu visai :)
Dar sykį paminėsiu keletą Verygos „nuopelnų“:
- Pigiausių vaistų politika.
- Nuotolinis “gydymas” (net ir pasibaigus karantinui). Tai privačios medicinos protegavimas; negavę paslaugų valstybinėse įstaigose, žmonės kreipdavosi į privačias (kas galėjo sau tą leisti).
- Draudimas Covid epidemijos metu daryti mirusių žmonių skrodimus, kad nuslėptų tikrąją mirties priežastį ir priskirtų Covid‘ui, siekiant labiau įbauginti žmones.
- Automobilių vaistinėlių atnaujinimas. Lietuvoje yra apie 1,5 mln. automobilių; jei nuo kiekvieno kažkam bus pelnas nors 2 EUR, tai iš viso bus jau 3 mln. Nuo tokios sumos turėtų būti geras „otkatas“.
Veryga daug pakenkė LVŽS rinkimų į Seimą rezultatams, o ir pats vienmandatėje nebuvo išrinktas. Ar Karbauskis to nesuvokė? Nebent neturėjo ir dabar neturi geresnio pasirinkimo. Matyt, už tuos „nuopelnus“ gavo pistoletą (o gal kad nusišautų; taip būtų teisinga?).
Reikėtų prisiminti, jog šis buvęs sveikatos ministras, pradžioje atvirai paskelbęs, jog kaukės nuo nieko nepadeda, vėliau tapo didžiausios prievartos prieš nedėvinčius kaukių žmones, šalininkas ir iniciatorius. Žmonės buvo baudžiami net laukuose ar už miesto bėgiojantys tuo pretekstu, kad nedėvėjo kaukės.
Kai Veryga buvo ministru, jį iš namų Kaune į Vilnių ir atgal vežiodavo valstybine mašina (su vairuotoju).
Taipėjus vietoj Lietuvos investavo į Rusiją, parduodamas aniems aukštų technologijų stakles gaminti raketas. Ir dar velniai žino ką. Nx jiems ta liliputė Lietuva ? Va Rusija, yra Rusija.
Beje, taivaniečiai lyg šiol nieko šiuo klausimu nepakomentavo. Arba mūsiškiai tiesiog nieko neparašo
Blinkenas, kai buvo LR, labai gyre ambasada, sake, kad gerai tvarkosi su lenciuginiu kolaborantu banda,- dabar griaunanciai Lietuva.
Tai ozio ispera, broileri, nustok kliedeti ir sliauzk i Akmenu gatve ir gauk nurodymus is kokio ambasados klerko.

Senai esi musta korta, Baideno nuspirta dar pries jo susitikima su KLR premjeru.
@New istorine klaida2! Žemaiaiti,nemeluok
kad G.Landsergis nepageidaujams JAV
@Kalbama Ir ES taip pat.
@Kalbama NU,KĄTIK GRĮŽO IŠ ES
@Kalbama Kalba tik Remyga pas redrūtką
Čia faktas, kad pralaimėjom ir dar kaip pralaimėjom. Nors paklausius napoleonų: broilerio, debilioniaus, maldeikiuko gali pasirodyti, kad visas pasaulis yra po Lietuvos kojomis.
Anukas nepolitikas o pasipantavoti megsta ,pontai brangiau pinigu.
Kai jis buvo ministras sveikatos apsauga vare i privaciu imoniu rankas. Irgi prisidejo prie uzdarymu, kruviu didinimo. Jo indelis pasitarnavo kad dabar lauktumem kosminese eilese pas daktarus ir kad eitumem gydytis privaciai ir moketumem uz tai papildomus pinigus. Kad ir kaip dabar sneketu - kai kortos buvo jo rankose daug irgi nepadare gero.
@Galvokim kritiskai baisiausia , kuomet vią Tautą laikė uždarę karantino pagalba namuose Veryga, Skvernas ir jų kompanija ruošė ir tvirtino Igničio perdavimo privatininkams chemą
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų