Penktadienio vakarą Vilniuje įteikti „Auksinės krivūlės“ apdovanojimai geriausioms Lietuvos savivaldybėms.

Švenčiant Lietuvos vietos savivaldos dieną jau šeštus metus iš eilės „Auksinės krivūlės“ apdovanojimais Lietuvos savivaldybės pagerbtos už ryškiausias iniciatyvas ir darbus.

Sostinės „Litexpo“ centre „Auksinės krivūlės 2011“ įteikimo ceremonijos metu 13 ministerijų ir Policijos departamentas paskelbė savo „Auksinės krivūlės“ laureatą – labiausiai tam tikroje srityje pasižymėjusią savivaldybę. Tradiciškai įteikti ir „Auksinės krivūlės riterio“ apdovanojimai asmenims, ypač nusipelniusiems Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui.

„Auksinę krivūlę“ šįmet pelnė Anykščių rajono savivaldybė už iniciatyvą ir rūpestį tvarkant saugomas teritorijas (pristatė Aplinkos ministerija). Radviliškio rajono savivaldybė apdovanota dviem „Auksinėmis krivūlėmis“ – už teisingas permainas šilumos ūkyje (pristatė Energetikos ministerija) ir už tautos istorinės atminties saugojimą ir puoselėjimą (pristatė Žemės ūkio ministerija);

Šilalės rajono savivaldybė apdovanojimą pelnė už draugiškumą Lietuvos šaulių sąjungai (pristatė Krašto apsaugos ministerija), o Radviliškio rajono savivaldybė įvertinta už kultūros puoselėjimą (pristatė Kultūros ministerija).

REKLAMA

Apdovanojimą pelnė ir Biržų rajono savivaldybė – už savanoriškos veiklos plėtojimą (pristatė Socialinės apsaugos ir darbo ministerija).

Kauno miesto savivaldybė šįmet apdovanota dviem „Auksinėmis krivūlėmis“ – už sparčiojo interneto propagavimą ir nemokamą diegimą viešojoje erdvėje (pristatė Susisekimo ministerija) ir už pagalbą mažinant nuteistųjų socialinę atskirtį (pristatė Teisingumo ministerija);

„Auksinę krivūlę“ pelniusi Visagino savivaldybė apdovanota už sėkmingą prioritetinių sveikatos paslaugų plėtrą (pristatė Sveikatos apsaugos ministerija). Druskininkų savivaldybė pelnė apdovanojimą nominacijoje „Šviesiausias miestas“ (pristatė Švietimo ir mokslo ministerija), o Palangos miesto savivaldybė įvertinta už lėšų pritraukimą plėtojant turizmo potencialą (pristatė Ūkio ministerija).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų