Atsparus spaudimui: Jonas Milius nesitraukia

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius pirmadienį pareiškė, kad jo vadovaujama įstaiga yra geriausia iš tokio pobūdžio institucijų Europos Sąjungoje.

Jis sakė, kad dėl pareikštų įtarimų piktnaudžiavimu tarnyba iš pareigų trauktis neketina, nes, jo nuomone, tai reikštų kaltės pripažinimą.

„Jeigu jūs Europos Sąjungoje geresnę tarnybą surasite Maisto ir veterinarijos, kuri taip dirba, tai aš labai apsidžiaugčiau. Kuri Europos Sąjungoje Maisto ir veterinarijos tarnyba, kur laimi visus projektus, turi tarptautinį pripažinimą, nugali Italiją, Vokietiją, Prancūziją, ir jeigu šitai įvardinsite, tada mes būsime labai patenkinti “, - žurnalistams pirmadienį sakė J.Milius.

„Kada jūs man išvardinsite, už ką, pirma, antra, trečia, ketvirta, tada atsistatydinsiu, jeigu jie (kaltinimai) bus motyvuoti“, - kalbėjo Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius.


Rašyti komentarą...
P
Pagarba
2016-08-29 15:02:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jonas Miliau, Laikykis nepasiduok. Kiek galima tyčiotis. Kiek galima terorizuoti nekaltus žmones. Viena kart turi but tam galas.
Atsakyti
-1

t
tegu pajaucia sis valdiskos duonos edeja
2016-09-18 08:53:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip miliau dabar prisimink tuos zmones kuriuos edei is darbo metei kaip bendravai su pavaldiniais. Matau tu monstras be zmogiskuju savybiu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų