Žinių radijas

Vilniaus mero pavaduotojas, Darbo partijos kandidatas į merus Jonas Pinskus „Žinių radijui“ sakė kitoje kadencijoje su dabartiniu meru dirbti nebenorėtų.

„Su Artūru Zuoku nebenorėčiau kitoje kadencijoje dirbti“, - laidoje „Vilniaus ringas“ sakė J. Pinskus.

Paklaustas, ar su visais kitais politikai dirbti norėtų, J. Pinskus atsakė teigiamai.

Liberalų Sąjūdžio kandidatas į Vilniaus merus Remigijus Šimašius taip pat nurodė nenorėsiantis dirbti su A. Zuoku:

„Su kuo sunkiausiai įsivaizduočiau koaliciją, tai su dabartiniu meru, nes nepaisant daugybės gražių žodžių, aš puikiai matau tą veikimo stilių, kuris yra iš principo nepriimtinas ir kuris visus čia įvaro į liūną ir dumblą. Nepaisant to, kad fejerverkai ir gražios projekcijos ant sienų, bet realybė yra visiškai priešinga. Tai, ko gero, yra nepateisinama. Ar idėjos panašios, ar nepanašios – tai antras etapas. Pirmas etapas – ar galima žmogumi pasitikėti, ar negalima, tai šito barjero dabartinis meras, deja, nepraeina“, - laidoje kalbėjo R. Šimašius.

REKLAMA

Pasak jo, A. Zuokas neįgyvendina jokių savo pažadų:

„Lyg niekur nieko 2015 metais išsitraukiama naujiena, kad padarysim, nors 2011 metais tai irgi buvo naujiena, kad darysim. Čia bet kur – ar apie šilumos kainas, ar apie socialinius būstus, ar apie Neries sutvarkymą, o jau apie visą padalinimą į atskirus darželius, kad tas tvarkosi atliekose, tas transporte, o tas šilumos ūkyje ir daro, ką nori, ten švogerių respublikos formuojamos...“ – kalbėjo R. Šimašius.

Savivaldybių tarybų rinkimai vyks kovo 1 dieną.

Parengė Ieva Kazlauskaitė


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų