Rašyti komentarą...
Dainius
Jei kolega Šurajevas yra kolegės Armonaitės svečias, o Seimo pirmininkė taip pat jo kolega, tai prezidentas turi pagrindą paleisti Seimą,kad nežemintų valdžios instituciją. Tai akcija agresyvios kaimyninės valstybės?
Dar tokio seimo nematėm ,kas toliau Lietuva?
Šuraevas SKELTANAGIS armonaitė kosmonautė ąbu labai tinkami į ROKIŠKIO SANATORIJE
Kol byb@s šėrė eilinę liaudį, visi buvo patenkinti, o va kai prišėrė seimą, tai visi susirūpino?! Negi seime neatsirado tikrų vyrų, kurie tą brudną šuriką už pakarpos išgrūstų už durų ir aplamai laikas jį gydyti palatoje be rankenų...
STOP Šurajėvams Valstybės Pastate
STOP Šurajėvams Valstybės Pastate
Seimas tapo karikatūrų ir dėgradų susibūrimo vieta, Gėda. O Gal tas Šurajėvas atlieka diversinę misija Lietuvoje, ką? Nes kad Parlamente leista įrašynėti? Gal jis vykdo kažkieno užsakymą?
Na ir mąstymas ,
Na niekur neteko skaityti ar girdeti, kad Armonaite viesai kas nors pedofile butu vadine, ar paciulpti siule. Jai su galva tikrai kazkas labai labai blogai.
Lanzbergis,Armonaitė,Šimonytė,nei vienas nemato Šurajevo žodinėje atakoje nieko smerktino.Tai gal eikir ir pačiulpkit ką jums Olegas siūlo.Vaflistai.
@K Ir čiulpia
šitas žmogėnas renka aukas ukrainai,nesuprantu kaip žmonės be galvų ir tokiam aukoja,taigi aišku kur tie pinigai nuplaukia,bet ko norėt kai degradavusi didesnė pusė visuomenės
@nu Pusės yra lygios, o ne didesnės ar mažesnės.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų