Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Jei pasai atiminėjami, tai paaiškinkit visiems,kas ir kaip, jei tai grįsta įstatymu, kodėl keliamas triukšmas. Arba mes kažko nežinom ir nesuprantam
migracijos depart atimineja pilietybe is lietuviu,tuo paciu dave laidimus 200 tukst. rusakalbiu gyvent Lietuvoj.
O kaip šita būdama Seimo nare nesupranta, kad niekas neatiminėja, o jie patys atsisako. Su tokia kompetencija ir dar ministrė. Gėda.
agituoja pažeisti Konstituciją???
Siekdamas išlaikyti pusiausvyrą, prisiverčiau pažiūrėti Laisvės TV laidą. Tapinas kalbina Šurajevą. Laidos turinį apibendrinti ir išskirti esmines tezes nesunku:
Šurajevas apie Širinskienę. Tikiuosi ji dar gyva, jei taip, tai linkiu jai gyventi dar kokius tris metus, - tipo pokštas. Gal tai ir pokštas, bet net Tapino auditorija neleipo iš juoko. Važiuojam toliau, - Ignui Vėgėlei pasakiau eik „nac...ui“. Į tai Tapinas atsako, - kas ne su mumis, tie populistai. Toliau pilasi rusiškų keiksmažodžių jūra, už kuriuos net sovietiniais laikais, tokiais žodžiais prabilęs į eterį, ten daugiau niekada nepasirodytų. Dabar laikai ne tie. Manęs tai nešokiruoja. Žiūrėdamas į Šurajavą matau baltarusišką jo versiją Protasevičių, jis vaidina kietą tol, kol niekuo nerizikuoja ir yra gerai maitinamas. Kai pakvimpa degėsiais - parduos bet ką. Tai žmogiška, istorija pateikianti gausybę pavyzdžių ir taisyklių, su retomis išimtimis.
Kuri į Lietuvą prekyvietė rusų ir belorusų
praso stabdyti sia vagiu saika ir sukisti juos uz grotu.
State uzsienius tegul ten ir gyvena. Ant svetimo i roju joti savu uztenka.
@Patriotas kam reikalingi lietuvos pilietybe turintys, geriau rusiskas arba baltarusiskas turintys
O kodėl ji siūlo pažeisti įstatymus ir konstituciją? Vyt tokią valdžią paskui rusų laivą.
netikusi valdžia, netikęs ir referendumas!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų