Rašyti komentarą...
Jau ir taip vos išgaliu sumokėti už tą vandenį,tai dar su pusšalciu žiemą nusiprausti?Juk ne LT tas karas,žiniose rodo kad Ukraina dar tebeturi ryšį,dujas,kai kur ir vandenį.140 valdininkų sumažinti reikia.
tada, pažeidžiant senąsias su sveikata susijusias higienos normas, karšto vandens temperatūra buvo tiek nuleista, kad, atsukęs karšto vandens čiaupą, karšto vandens sulaukdavai tik gal pusę kibiro drungo vandens nuleidęs! Padarinių neteko ilgai - tada užgriuvo legioneliozė... Kitas padarinys - šalta drėgmė mūre apgyvendina namuose pelėsį. Tai daro keleriopą poveikį gyventojų/darbuotojų sveikatai (įvairaus pobūdžio reumatai), plaučių ligos. Pasiligoja ir pats pastatas, jo tvarumas trumpėja (NT verslas, žinoma, džiaugiasi).
@Jau taupėme! Tavo sąnaudos vandens šildymui mažytės, o vartotojai už iš karšto vandens čiaupo nuleistą šaltą vandenį moka, kaip už karštą...
@Jau taupėme! Ko čia verki? Slava ukraine! Lietuva-lansbergiai! Lietuva-lansbergiai!
Žiauri smarvė pradėjo sklisti visuomen.transporte,PC ir t t.----- prasidėjo taupymas švaros sąskaita...
@E. nieko atsalus orams vel teks namordnikus detis tad neuzuosi
Na,taip 21 amziuje nesiprausti,elektros nenaudoti,kur cia keliaujame?i kokį amžių?maziau vokite,ir nereikes tų kainų kelti,nes norite jau pelno milijonais.Na,taio daug ryklių laukia.Rugpjūtis karšciausias,gyvatukai dega,prie karsto vandens neprisiliesi.Kodel neišjungiate?
tik neisjunkit gatviu apsvietimo
tik neisjunkit gatviu apsvietimo
nes vaikai netures kaip pamokas ruosti...
Nū va pratinuosi ir aš dažniau žvakę dekoratyvinę užsidegti nei elektra jungt gaminant maistą
@Šviesa Juokiasi, kabelis yra, o proto ir sąžinės ne.
Šeip šaltas vanduo irgi brangsta tai ir jį gal prisukti
tai eilininis kapitalizmo pavyzdys, zmogui baranka, jam milijonai
@egis Dar by,,,, į ranką, kad visas komplektas butų
@egis Cia SOCIALIZMAS. Kai vieniems (valdziai) viskas galima ir algos kyla, o kitiems taupymo rezimas siulomas. Kapitalizme laimi tas, kas parduoda pigiausiai. Cia socializmo isradimas - kainas nustatyti pagal brangiausiai parduodanti.
Sumažinus šildymo ir karšto vandens temperatūrą ligų protrūkis garantuotas. Ir 100% tai bus jos didenybė Korona. Visa laimė, kad turime visagalę vakciną nuo Covid,o ir pandemiją originaliais spręndimais pažabosiančią mūsų mylimą valdžia su kompentetingais šios srities specialistais/profesionalais. Taip kad galite būti ramūs: sava mirtimi jums niekas numirti neleis.
Wc nuleist kreiviui ant galvos. Ir jei sumažins karšto vandens temperatūra mes vienodai mokėsim. Kodėl už šaltą vandenį turim mokėt kaip už karštą? Ar ne vagys?
@Hc Kruonį ant galvos. Rakum stovi Lietuva. Dar šalčiu nori marint.
@Hc Zmonems jau laikas susiimti is esmes su milijardieriais idiotais, vergovei irgi buna galas
Į viršų