Apgręžė ne tik automobilius – policija sulaikė ir 17 ieškomų asmenų

Savaitgalį griežtą judėjimo kontrolę tarp savivaldybių vykdžiusi policija patikrinimo postuose kelionės neleido tęsti daugiau kaip 12,2 tūkst. automobilių. 

Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis BNS informavo, kad pareigūnai kontrolės postuose surašė septynis administracinio nusižengimo protokolus dėl judėjimo kontrolės reikalavimų pažeidimo, dar 220 žmonių nubausta dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimų. 

(48 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Policijos postas Nemenčinėje

Šeši vairuotojai buvo nustatyti neblaivūs prie vairo, likę buvo sudrausminti už smulkesnius pažeidimus – techninės apžiūros nebuvimą, neturėjimą dokumentų ar teisės vairuoti, mobiliojo telefono naudojimą. 

Taip pat pareigūnai kontrolės postuose surado 17 ieškomų – dėl įtariamų nusikaltimų, bausmės ar karinės prievolės vengimo – asmenų. 

Savaitgalį užfiksuoti ir du atvejai, kuomet žmonės savavališkai patraukė kelio užtvėrimus – Kauno sunkvežimio vairuotojas išstumdė betoninius blokus, Vilniaus apskrityje buvo išardyta apsauginė tvorelė. 

Po įvykio Kaune policija pažeidėją sulaikė ir pradėjo administracinę teiseną dėl savavaldžiavimo. Už šį pažeidimą fiziniams asmenims gresia bauda nuo 16 iki 60 eurų, juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo 60 iki 140 eurų. 

Judėjimo draudimas tarp savivaldybių Vyriausybės sprendimu įvestas nuo gruodžio 16-osios iki sausio 3-iosios siekiant sumažinti COVID-19 plitimą.

(38 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Policijos kontrolės postas

Masiškai stacionarius kontrolės postus policija nutarė įrengti savaitgaliais ir šventinėmis dienomis. Darbo dienomis vairuotojai bus tikrinami mažiau.

Sustiprintas vairuotojų tikrinimas vykdytas nuo penktadienio, gruodžio 18 dienos, 13 val. iki sekmadienio, gruodžio 20 dienos, 21 valandos. 

Šalyje dirbo apie 900 policijos ekipažų, jiems talkino šauliai, pasieniečiai, karo policija. 

Masiniai kontrolės postai vėl bus įrengti nuo gruodžio 23 dienos 13 val. iki 27 dienos 21 val. ir nuo gruodžio 31 dienos 13 val. iki sausio 3 dienos 21 valandos.


Rašyti komentarą...
p
pilietis
2020-12-26 14:14:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
vis gasdina ir gasdina toj lietuvoj....gruodzio 24 8 ryto jokiu postu prie vilniaus abiem kryptim nebuvo galejo vaziuoti kas nori...tik nepatingekit atsikelkit anksciau ir apie 5 ar 6 ryto visur pravaziuosit...
Atsakyti
0

N
Na ja
2020-12-21 16:31:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu taip, nes dirbti nenori ,o čia privertė, tai ir sulaikė, nepriverstų, tai dar dešimtį metų laisvai judėtų!! Pareigūnai moka senukus daužyt, moteris, o rimtesnių jie bijo, todėl nesistengia net surast.
Atsakyti
-2

H
Haha
2020-12-26 12:21:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na va ir išryškėjo betvarkė kuri buvo 17 ieškomų asmenų pagauti tiesiog patikros poste argi nejuokinga ką veikė policija iki tol kaip palengvino darbą ar ne? Jeigu rimtai tokie postai jau senai turėjo būt nusikaltėlių būtų sumažėję per pus ieškomi asmenys sau ramiu ramiausiai važinėjasi lyg tai nežinotų jog yra ieškomi...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų