Antradienį gelbėtojai iš įvairių vandens telkinių ištraukė penkių skenduolių kūnus. Dar vieno žmogaus kūno ieškoma.

Nelaimės vandenyje užregistruotos Ukmergės, Mažeikių, Šalčininkų, Kauno ir Molėtų rajonuose. Ignalinos rajone tebeieškoma, kaip manoma, birželio 21 dieną Kačerginės kaime Dysnos upėje nuskendusio vyro.

Per šį mėnesį, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, Lietuvoje nuskendo 38 žmonės, o praėjusiais metais tuo pačiu laikotarpiu –15 žmonių.

Per ilgąjį savaitgalį Lietuvoje nuskendo mažiausiai 11 žmonių.

„Iš tiesų nuskendusių žmonių yra gerokai daugiau, nes skenduolius traukia ne tik ugniagesiai, bet ir gelbėtojai, budintys prie vandens telkinių, policijos pareigūnai, patys gyventojai“, – antradienį BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Laura Valauskienė.

Jos duomenimis, daugiausia skenduolių – šeši ištraukta penktadienį. Visi nuskendusieji – vyrai.

Savaitgalį labiausiai žmonės skendo tvenkiniuose. Keletas skenduolių ištraukta iš Nemuno, vienas – iš Kuršių marių.

Iš viso ugniagesiai gelbėtojai per ilgąjį savaitgalį atliko 20 gelbėjimo darbų vandens telkiniuose.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.


Rašyti komentarą...
a
arvydas damijonaitis
2013-06-27 22:52:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
GYVYBIŠKAI SVARBI INFORMACIJA: Žmonės skęsta dėl vienos pagrindinės priežasties.Mažas lašelis vandens papuola į bronchus,automatiškai blokuojamas (išsijungia) smegenyse esantis plaučiu oro įkvėpimo centras.Žmogus negali įkvėpti oro ir per 2 minutes uždusta.Jeigu nori gyventi, reikia žinoti KAIP ĮJUNGTI PLAUČIŲ ORO ĮKVĖPIMO CENTRĄ. Reikia 10 sekundžių apvirsti (žemyn galva), tik tada įkvėpimo centras įsijungs,galėsit įkvėpti oro kai vėl iškilsit į paviršių.Arvydas Damijonaitis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų