Kauno klinikinės ligoninės lėšomis iš pagrindų renovuotas Diagnostikos ir konsultacijų skyrius šios gydymo įstaigos padalinyje Laisvės alėjoje.

Ligoninė prie Įgulos bažnyčios buvo pastatyta 1908 metais. Mūsų dienomis ji po truputį keičiasi, tačiau dar ne vienus metus šios gydymo įstaigos patalpose darbo turės remontininkai ir modernios įrangos montuotojai.

Anot laikinojo ligoninės vadovo gydytojo Raimondo Kunicko, stengiamasi renovacijos darbus suplanuoti taip, kad jie nekliudytų nei ligoniams, nei juos gydančiam medikų personalui. Taip buvo atnaujintas Pirmas vidaus ligų skyrius, kuriame dabar ligoniai turi daugiau komforto, nes čia palatos – šviesios, jaukios, atnaujinti koridoriai bei sanitarijos patalpos.

Ligonių ir medikų patogumui tarp dviejų korpusų kieme atsirado iš stiklo pertvarų sumontuota jungtis, tad kur kas lengviau dabar pristatyti ligonius į operacinę bei iš jos į palatas, trumpesnis tapo kelias iš skyriaus į skyrių. Dabar nebereikia iš antro ar trečio ligoninės aukšto leistis į tunelį, kad patektum į gretimame name esantį tokį patį aukštą.

Pažymėtina, jog nemažai nuveikta pačios šios gydymo įstaigos uždirbtomis lėšomis, bet vis sėkmingiau ligoninės atnaujinimui panaudojama ir Europos Sąjungos struktūrinių ar kitų užsienio bei Lietuvos fondų parama.

REKLAMA

„Mūsų ligoninei skirta netoli keturių milijonų litų ES lėšų, kurios bus naudojamos jau prasidedančiai rekonstrukcijai Traumatologijos punkte. Suplanuota, kad ją baigus, ligoninė turės šiuolaikiškai įrengtą dienos chirurgijos operacinę, puikia įranga aprūpintą padalinį skubios pagalbos reikalingų ligonių priėmimui“, – naujienų agentūrai ELTA sakė Kauno klinikinės ligoninės vadovas R. Kunickas.

Jis, be to, pasidžiaugė ir Šilainiuose esančiuose Kauno klinikinės ligoninės korpusuose bei P. Mažylio gimdymo namuose suplanuotais bei atliekamais atnaujinimo darbais. Šįmet buvo atnaujintas ligoninės Vaikų ligų skyrius. Šiuo atveju pasinaudota ne tik mūsų įstaigos lėšomis, bet ir rėmėjų geranoriškumu: pusę remontui reikalingų pinigų ligoninei dovanojo Marijos Dubickienės vadovaujamas fondas „Saulės smiltys“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų