Ant kilimėlio pas D. Grybauskaitę ir susisiekimo ministras

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį susitinka su Lietuvos socialdemokratų partijos deleguotu susisiekimo ministru Rimantu Sinkevičiumi.

Valstybės vadovė su ministru aptars šalies transporto sistemos ir uosto perspektyvas, saugumą keliuose, atskirus projektus, kalbės, kaip efektyviau išnaudoti Lietuvos, kaip tranzito valstybės, galimybes, BNS sakė vyriausioji prezidentės patarėja Daiva Ulbinaitė.

R.Sinkevičius - aštuntas ministras, kurį antrai kadencijai perrinkta šalies vadovė kviečiasi pokalbio.

Pagal Konstituciją, prisiekus naujam prezidentui Vyriausybė grąžina įgaliojimus. D.Grybauskaitė anksčiau sakė iki inauguracijos ketinanti susitikti su visais ministrais ir po to spręsti dėl jų tolesnės veiklos.


Rašyti komentarą...
N
NSO
2014-06-16 10:46:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegul Sinkevičius paaiškina, kaip jis norėjo paleisti strateginį (greitaeigį) geležinkelį Varšuva - Kaunas - Talinas "zigzagais" (t.y. per Vilnių), ir kiek jam už tai sumokėjo rusai.
Atsakyti
0

K
Kęstas
2014-06-16 07:41:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baigiasi mūsų kantrybė dėl dujų kainų

Dar viena kilpa Tėvynei ant kaklo. Suskystintų dujų terminalo produkcija yra brangesnė, negu dujos, ateinančios iki šiol. Tai yra akivaizdu nuo pat pradžių. Dujos pasidaro skystos labai dideliame šaltyje. Taip dujas atšaldyti brangiau kainuoja, negu transportuoti be atšaldymo. Šio suskystintų dujų skandalo stūmėja yra Dalia Grybauskaitė [1]. Nuo plėšikiškų dujų kainų galima bandyti apsiginti Lietuvos ir ES teismuose. Teisman Jos Ekselenciją! Teisman Prezidentę! Teisman Dalią Grybauskaitę!

Daugiau apie tai - surašant Google paieškoje: mokslas-studijos-ekonomika.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų