Anglija vėl skelbia griežtą karantiną: truks mažiausiai iki vasario vidurio

Jungtinės Karalystės premjeras Borisas Johnsonas pirmadienį vėl paskelbė griežtą karantiną visoje Anglijoje, truksiantį mažiausiai iki vasario vidurio, siekiant sulėtinti naujos užkrečiamesnės atmainos koronaviruso plitimą.

B. Johnsonas pabrėžė, kad šalis yra pasiekusi „kritinį momentą“, COVID-19 atvejų sparčiai gausėjant visoje Britanijoje.

Pagal naująsias taisykles, įsigaliosiančias artimiausiu laiku, tiesioginės pamokos ir paskaitos pradinėse, vidurinėse ir aukštosiose mokyklose, išimtį taikant būtiniausių darbuotojų vaikams. Studentai į universitetų ir koledžų auditorijas negrįš mažiausiai iki vasario vidurio.

Taip pat  bus uždarytos visos nebūtinos parduotuvės ir tiesioginių paslaugų įmonės, tokios kaip kirpyklos, o maitinimo įstaigos maistą galės tiekti tik išsineštinai.

Pirmadienį Anglijos ligoninėse buvo gydomi 26 626 koronavirusu užsikrėtę pacientai. Palyginus su padėtimi savaite anksčiau, hospitalizuotų COVID-19 pacientų skaičius padidėjo daugiau kaip 30 proc. ir yra 40 proc. didesnis, lyginant su pandemijos pirmosios bangos kulminacija pavasarį.


Rašyti komentarą...
V
Va
2021-01-05 07:10:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
čia tai tvarka ir reakcija,ne taip kaip mūsų vištelės,tupcioja ir krupcioja. lauksim dar kelias savaites,jau dabar nevaldoma situacija,bet reikia dar kažko laukti.
Atsakyti
0

J
Jei tai tiesa!?
2021-01-04 23:47:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Būsimasis visuotinis skiepijimas nuo Covid - 19, tai būsimoji karinė operacija.

JAV Gynybos Departamento operacija „Warp Speed“ (OWS) yra JAV kariuomenės, JAV Ligų Kontrolės ir Profilaktikos Centro ir privataus sektoriaus partnerystė, kurią JAV vyriausybė inicijavo siekdama palengvinti ir paspartinti COVID-19 vakcinų, terapijos ir diagnostikos kūrimą, gamybą ir platinimą. Ši karinės operacijos „Warp Speed“ programa oficialiai paskelbta 2020 m. gegužės 15 d.
Atsakyti
-1

b
bshz
2021-01-05 02:03:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kapot vistomgalvas ir pest plinksnas pavasari vyksiu i kita sali nebe i UK
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų