Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Deja, tenka pripažinti faktą, kad mumyse dar ilgai gyvuos tas "homo sovietikus" genas, įdiegtas per okupacijos laikotarpį. Graudu klausyti tų "seimūnų" pasitesinimus. Maždaug penktokų lygio memlenimas ir nei vieno argumento. Garbė Šimonytei ir G.Landsbergiui, nesusitepusiems tais grašiais. Čia ir išlenda žmonių kultūra ir moralė. Žmogelis , pakliuvęs prie lovio, negali atsikratyti pagundos iš jo pasrėbti. Tas rusiškas puvinys paveikęs daugelį žmonių; daugelis net nesmerkia šitų "tautos atstovų" nes ir patys taip darytų... Matyt kol išaugsim iš to puvinio, reikia tiesiog riboti istatymais ir tvoromis šitų "tautos išrinktųjų" elgesį.....
Dar gyvi Kovo 11 signatarai Juknevičienė,Januška,Gentvilas,Zingeris,V.Lansbergis ir kiti moralizuojantys kitus apie moralę,sąžinę net neužsimena,Nes kaip be šių vertybių kovosim su rusais jei seimo nariai kaip mužikai prie lovio aiškina kad jiems reikia naujų komipiuterių o paklausti kokias programas naudoja nesugeba atsakyti,Vien darbo partijos Kačinskaitės - Urbonienės mekenimas ,kad kompas valdiškas jai per sunkus,kad reikia tų sandelio dovanėlių yra apgailėtina ir šlykštu,.kad tokie žmonės dalyvauja valstybės valdyme.
Jau daugiau kaip metaikai A.Tapinas pradėjo akciją "skaidrinam" ir Seimo nariai absoliučiai nesusimąstė kaip reikia naudoti lėšas taip vadinamas kancialerines, kai iki kadencijos pabaigos likus 12 mėn. pasistengė visais būdais tas lėšas įsisavinti. Na tikrai kritimas žemiau plintuso, amoralu.
vyksta su J.Ohmano veikla?
knistis smulkmenose, geriau žiūrim ką turim su 40 milijonų dingimu. O gal tokia priedanga?
Taip jau "išeina", esam aferistai ir vagys, nes mūsų išrinktieji yra ne iš kitokio "molio" drėbti, nei visi. Išrenkam tokius, kokie ir patys esam. O tai "akivaizdus" ruskių-mongoloidų įtakos palikimas. Neišsivalėm nuo to brudo ir dar ilgai neišsivalysim...
turit reikala ne su moraliniais dviveidziais, o su dvasios ubagais
Anksčiau tokius tiesiog vagimis vadindav
Anksčiau tokius tiesiog vagimis vadindav
Kai Lietuva nebuvo taip degradavusi pagal ES standartus.
Jei savivaldybių čekiukų skandalo herojams įteisinus 20 procentų mero algos atlyginimą už pasėdėjimą viename savivaldybės tarybos posėdyje ir viename komiteto posėdyje dažniausiai nuotoliniu būdu, biudžeto išlaidos padidėjo tris kartus, tai įteisinus kanceliarines išlaidas biudžeto išlaidos padidėtų penkis, o gal ir daugiau kartų. Esame turtingi tai kodėl negyventi pagal moralinių dviveidžių programą. Bet va gynybai pinigų neužtenka Liuminor banko ekonomistas siūlo visiems susimesti. Ar toks susimetimas nereikštų seimo narių ištaškytų pinigų kompensavimą.
Ar tikrai visus tikrins,ar pagal nurodymą, ypač tuos kuriais norima atsikratyti.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų