Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nesuprantu kaip tėvai gali gerti alkoholį augindami vaikus jug didelis darbas ir atsakingumas juos auginti reikia žiūrėti kad vaikai būtų pavalgę aprengti ir nuprausti nebūdavo laiko televizoriaus pažiūrėti auginant vaikus bijodavau kad kur nenuslystų neigriutu į kokį tvenkini,ojug kaime tvenkiniai neaptverti.
Del seimu neilaimiu kalti tik patys alkoholikai ir ju tokie pat prakeikti draugai ardantis seimas per gerimus. Vyrai per draugus prasilaka, prisidaro skolas.
Slykstu yra alkoholikai, tai yra labai kvaili zmones.
As siais metais alkoholi pirkau 2 kartus, degtine kokteiliams ir martini. Kiti per diena tiek isgeria ir isleidzia pinigu, nes proto neturi. Nesuprantu isvis, kodel kiti sako, kad alkoholis atpalaiduoja, man dar labiau liudesi sukelia, nes imu galvot, kaip isvaisciau visa savo jaunyste neigalios mamos slaugai, alkoholikui vyrui, kuris neturi jausmu ir yra saltas, kad nieko neturiu, nes viska atidaviau artimiems, o nera nei vieno zmogaus, kuris pasirupintu manimi, kaip as desimtmeciais rupinausi.
Atskyrė, tai jiems dar geriau, kiti patys atiduoda, kad valstybė užaugintų.
@Kad Būtų visus pridavę į gyvybės langelį, mokėti pinigų nereikėtų. Vis tiek jie pinigų neturės.
kalti alkoholikai.
@Ne alkoholis kaltas, O kodėl mes taip norime kaltinti kitus, o ne save? Kame reikalas? Gal mes save laikome geresniais už kitus, nes norime kaltinti kitus. Nes jei mes matome save pirmiau, tai gal ir nenorėtume matyti kitus.
@Ne alkoholis kaltas, Ir kuo jie taip kalti, jei visas pasaulis yra paniręs į melo ir paleistuvystės liūną ir kiekvienas žmogus jame murkdosi. Ir kuo jų kaltė prieš kitus, jei jie greičiau parodė tą žmonijos būklę nei kiti savyje tai išvystė.
Viena išeitis alkocholikes sterilizuoti,o tai be pabaigos prigimdys su alkocholiniu sindromu .Kiek begalima išlaikyti bomžus!
@Spirė O koks tada geriausias variantas būtu toms moterims kurios abortuoja savo pirmagimius arba antragimius, nes ji jau turi daugiau vaikų? Turbūt taip pat sterilizuoti, kad ateityje nesusigundytu abortuoti.
Kol nepaskaitysiu gerb. Pinskuvienes nuomones, nekomentuosiu. Tegu kalba protingiausia Lietuvos moteris o ne mes nabagai!
Tradicinės šeimos pasėkmės lmao
Pedokonserva ateme is tevu vaikus! Netylekim zmones eikim i gatves. Jau atimineja butus, masinas, dabar vaikus pradejo atimineti. Kokiem pedafilam parduos pedokonserva.
@neleidzem! Ar su tavo smegenėlėm viskas gerai? Tarakonai nebėgioja?
Einu i Prekybcentri Alaus ir brendžio
Reikia bausti pardavejas
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų