Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
noreciau aiskumo.
1 Kuom naudingi tautai valdovu rumai?
2 Kodel jie dar nebaigti nors buvo labiausiai finansuojami?
3prie ko cia Brazauskas?
4Ar mes jau tokie turtingi kaip arabai kad galetume statyti smelio salas?
5jei butu sugalvota statyti piramide tokia kaip cheopso ar irgi ta pati rasytum.(piramidziu kaip ir valdovu rumu Lietuvoje dar nebuvo?
6 Kuom pasireiskia Brazausko pagalba statybai?Ar nepamatuotom ambicijom ,ar jis ten vykdytoju ar plyteliu klojeju dirbdamas prisiduria prie pencijos?
7.Kur butu galima priimti svecius jei Brazauskas nebutu pradejes stati valdovu rumu.
8 Ar pvz. sveicarai irgi statosi kazka panasaus?
9 Ar ieis i gineso knyga, kaip pasaulio stebuklas ar kaip didziausia ambicija?
10.Kuo as kaip lietuvis turesiu didziuotis ,kai jie bus uzbaigti?
P.s.Mano nuomone statant piramide butu zymiai daugiau privalumu:
1 nereiketu vaziuoti i egipta
2Butu galima pasiziureti i Gedimino pili is virsaus
3Kadangi piramides statydavo po 40 metu tai turetumem laiko palaukti kot praeis krize.
4kadangi piramides budavo uzmurytos tai nereiketu irengineti vidaus ir supirkineti eksponatu.
5Jei jau labai kils noras ka nors pirkti -pripirkus galima uzmuryti tuscia.Visvien piramides paprastai isvagia.
6 Tokiu atveju ieitu i rekordu knyga ,kaip geiciausiai isvogta piramide.(isvogta dar net nepastacius).
7 Pigios statybines medziagos
8 idarbinta daug zmoniu
9Patogu ziureti i statybas nuo Gedimino pilies stogo.
10 Kadangi piramides stovi ne viena tukstantmeti ,tuo paciu issisprendzia problemos ateinatiems tukstantmeciu paminejimams ir ieinama i istorija ,kaip toliaregiskiausias valdovas.
Kiek džiaugsmo ubagynui, ši diena yra jų pergalė :)

Kai jie rėkia ir nervuojasi išgirdę apie pinigus :) Šaukia vienas kita perrėkdami -

Duokite išmaldas mums, mes dar mažai paėdę.


Keista, kai pradedi nagrinėti reiškinius matai, kad pasaulis nei kiek nepasikeitė, pasikeitė tik reiškinių pavadinimai (sąvokos) kurie sudaro apgaulinga įspūdį, kad pasaulis „progresyvėja“ realiai degraduodamas .

Noriu atkreipti dėmesį į vieną seną kaip pats pasaulis reiškinį – ubagystę.

Pakeitus sąvokas ir požiūrius, ubagai iš visuomenės dugno atėjo į valdžia ir pradėjo formuoti visuomenės supratimą. Kadangi valdžia leidžia daryti ką tik nori, ubagai nutarė pakeisti ubagystės sąvoką ir pavadino tai „socialine politika“ o ubagus „socialiai remtinais“.
Ubagystė (socialinė politika) tapo visų valdžių prioritetu, todėl ubagais dabar nori tapti vis daugiau žmonių. Ubagas (socialiai remtinas) tai jau nebe gėda, o siektinas ir protingas gyvenimo būdas. Ubagai (socialiai remtini) jau nebeprašo duoti, jie reikalauja savo privalomos išmaldos (socialinės pašalpos).

Išsikraipė viskas, net baisu kas bus toliau, nes akli veda aklus.

p.s. Įdomu, jai pradėti oficialiai vadinti reiškinius jų tikraisiais vardais? Ubagus ubagais, o ne „socialiai remtinais“, išmalda išmalda, o ne „socialine šalpa“. Ar būtų tokios pat eilės prie ubagų šalpyklų (socialinės rupybos skyrių) ir ar tiek daug žmonių sutiktu nešioti abejotinos garbės titulą ubagas (socialiai remtinas)?
aha tikrasis socdemas. matem kaip jis viesbucius privatizuoja bufetaovms ir aibe kitu objektu. didis tautos politikas ir gelbetojas nusprende isiamzinti pastatydamas kazkoki gargara vilniaus centre ir padovanodamas jam savo nuzudyt zvereliu nuluptas odas ir ragus. tegul eina jis ant triju raidziu. tokie veikejai kaip brazauskas tik diskredituoti bet koki projekta gali.
Keista, kad žmogus taip surėdytas, jei jį žudai greitai ir brutaliai jis pyksta ir ginasi, o jei lėtai gražiai ir su šypsena, jis dar ir dėkoja už tai.
Kristus mokė savo mokinius: „Nebijokite tų, kurie žudo kūną, bet negali užmušti sielos. Verčiau bijokite to, kuris gali pražudyti ir sielą, ir kūną pragare.“
Lietuva dabar panaši į tokį vyrą kuris bodėdamasis buvusiomis brutaliomis žmonomis (sovietais ir nacistine Vokietija) šiandien ne tik leidžiasi bet ir nuolankiai prašosi visokių svetimtaučių žudyti mus kitaip, o būtent taip kaip tai darė protingoji nedorėlė.
Kas diena visokie Sorošų priauginti naujosios tvarkos apologetai aiškina gyvenimo būdų, kurie veda į tautos pražūtį, naudingumą ir gerumą. Visokie Leonidai Donskiai pasakoja, kad Lietuviai jokiais būdais neturi atstatinėti jokius savo valstybės didybės simbolius (pav. Valdovų rūmus) verčiau svetimtaučių kapus sostinės centre restauruotume. Lenkai atidaro Vilniuje savo universiteto filialą kurio vadovu paskiria žmogų parašiusį nemirtingą veikalą "Litewska okupacja Wilenszczyzny 1939 - 1940" apie tai kaip Lietuviai okupavo lenkų miestą Vinių. Amerikiečiai siunčia mus kaip kamikadzes į puskvailio žudiko kalniečio įsuktą avantiūrą. Rusai pastoviai šantažuoja dujomis ir nafta. O mes tik diplomatiškai laviruojam ir stengiamės nieko neįžeisti arba nesupykinti.

STOP ... ar ne laikas susimąstyti, kad vaikydamiesi laikinų pagerinimų t.y. lenkiško pseudopalaikymo mūsų užsienio politikoje ir iliuzinių kelių į Europą, arba pastovių nepagrįstų žydiškų pretenzijų laikiną nuėmimą (iki sekančio karto), arba amerikiečių šeimininkiško paglostymo, arba rusiškų dujų, mes neprarastume tai dėl ko kovojome ir mes ir mūsų protėviai, t.y. pačios mūsų valstybės. Juk ir Ezavas kažkada prarado savo pirmagimystę ir palaiminimą sau, bei savo palikuonims, vien tik susigundęs Jokūbo (Izraelio) pakištu lešių sriubos dubeniu. Ir nors vėliau jis su ašaromis akyse ieškojo atgailos, kelio atgal nebebuvo.
na i chusnim, nebus ir nereikia :)
Na tamstos mentalitetas matosi nekoks..
Reikia valdovu rumu, bet kai dirbtinai puciamos samatos tai pinigu gaila.. Cia matyt dabar dar senomis kainomis stato :}
Nu cia idomiai.. statybos atpigo, bet samatos isaugo :/ kaip cia pradzioje apsiskaiciavo ant tu pinigu? Jei uz numatyta suma negali pastatyt, tai tegu is savo kisenes moka..
Kam ubagams Valdovų rūmai?

Todėl ubagai ir siunta, kai girdi apie pinigus.

Bet kokia taip vadinama parama, socialines išmokos, dotacijos, lengvatos tai tik užvualiuotas išmaldos ubagui pavadinimas. Išmaldos gavėjai visais laikais būdavo vadinami ubagais (nesugebančiais savimi pasirūpinti žmonėmis, tais kam reikalinga bendruomenės parama). Ubagyste ir išmaldos prašymas visais laikais buvo gėdos ženklas.

Laikai pasikeitė, po ubagu valdymo (sovietmečio) ubagyste tapo norma ir ubagai dabar pešasi tarpusavyje jie ne be prašo, o reikalauja išmaldos, o jei mažai duodama, tai jie akis drasko.

Verta prisiminti, kad ubagyste yra ne materialine, o dvasine būsena. Žmogus kuris neturi ubago dvasios net ir būdamas neturtingas bodisi bet kokia išmalda stengdamasis išgyventi iš to ką turi. Dvasinis ubagas net ir turėdamas perteklių pastoviai inkščia ir ubagiskai verkšlena, kad jam blogai.

p.s. Apgailėtina kaip išsigimė visuomene. Ką tokia ubagu (dvasioje) - menininku, ubagu (dvasioje) - gydytoju, ubagu (dvasioje) - valdininku, ubagu (dvasioje) - tėvu visuomene gali sukurti? Manau tik apgailėtina, ubagiska, tarpusavyje už apgraužtą kaulą besipešančių menkystų bendruomenę ir kultūrą.
Ar tamsta tiesiog durnas, ar Jūsų "simbolių" vaizduotė asocijuojasi su Jūsų mekenimu - "valdovu" "brazausku"
Ot gerai!Galejo ir is viso nebuti.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų