Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Šiai dienai mes turime pasekmes, kurių ištakos glūdi 1989-90 metais. Na o po to trumpiau tariant prasidėjo Lietuvos griovimas, nes reikėjo privatizuoti valstybinį turtą visais įmanomais būdais ( daugiausia nusikalstamais ), reikėjo panaikinti kontrolės mechanizmą galintį užkirsti tam kelią – ir mes visi plojome katutes valdžiai, nes patys ką sugebėjom nusigvelbėm (kas fermos duris, kas visą fermą, kas gamyklas stakles, o kas ir visą gamyklą). Visi buvom laimingi, nes valdžia pati vogdama griovė viską, ir mums leido po kąsnelį nusigvelbti.
Dar 1994 metais mane pašiurpino vieno vyr. komisaro sulaikymas už kyšio paėmimą. Tuo metu kyšiai jau klestėjo ir tai nebuvo nuostabu, bet kaip jaunuolis būdamas 26 metų galėjo tapti vyr. komisaru? O gi pasirodo labai paprastai – aukštai sėdinčių lojalių valdžiai mamyčių ir tėvelių dėka. Kaip visi stebėjomės kad toks jaunas toks sumanus jaunuolis jau komisaras, o kad jis dundikas parodė nesugebėjimas net kyšio paimti, bet jis savas, mūsiškis. O kaip su tais kurie jį sugavo? O gi paprastai lauk iš policijos, trukdote dirbti.
Šiandien prichvatizacija lyg ir į pabaigą – kažkas turim prekybos tinklus, kažkas elektros tinklus, kažkas likome su jau supuvusiomis fermos durimis ir staiga atsibudome – mus pjauna, mus apvaginėja, atima pensijas, kad nusipelnusiems gyvenimas butu geresnis keliami mokesčiai, girti policininkai vaikus žudo, seimūnai nacionaliniuose parkuose vilas statosi, valdžios vyrai už mūsų pinigėlius pailsėt po užsienius varinėja.
Nenoriu tikėt, kad didžioji dauguma išvarė į užsienius vien dėl ilgesnio pinigėlio, manau, kad pagrindinis jų motyvas buvo nekontroliuojamas bardakas šalyje, kurį sąmoningai padarė valdžia metodiškai naikindama kontrolės mechanizmą, o mes buvome abejingi. Gal mums taip ir reikia....
Nes tai ilgalaikės mūsų valdžios politikos ir mūsų visų abejingumo pasekmės. Prabusti ir keltis turėjome dar 1991-1992 metais kai prasidėjo pirmieji valymai, skirstymai į savus ir svetimus, o šiai dienai konstatuojame, kad Lietuva ne demokratinė, o oligarchinė valstybė tikrąja to žodžio prasme. Bet ar įmanoma pakeisti oligarchinės hidros sukurta sistemą aš abejoju.
demokratija.eu
puikiai Dina,gerai protauji.Daug dar yra tokiu ,kuriems valdzia turi duoti,Kokie mes ,tokia ir valdzia.Kai issivalysime savo siela ir dvasia ,ir mumyse bus MEILE ,o ne pyktis ir pagieza ,TIK TADA GALIMA BUS TIKETIS KAD BUS NORMALI VALSTYBE.O dabar perskaites ivairius komentarus matosi kad dar iki normalios valstybes dar toli.Dar protus uzvalde pyktis,neapykanta.
Dina esi kubiloide, prakeikta nevaryk
Dina esi kubiloide, prakeikta nevaryk
ant garbingo zmogaus Regimanto, sliure
Manęs tai nestebina, greičiau atvirkščiai. Adomaičiui daug smagiau bus gegužės 9 Maskvoje švest "armijos - išvaduotojos" šventę.Kad jis būtų buvęs sajudietis dar ir šviesuolis, niekas normalus nepatikės.
Daugeliui čia rašančių, atrodo, svarbiausias dalykas dėl ko dejuojama "Mielieji, argi tokios Lietuvos mes norėjome šaldami 1991m sausio mėnesį prie AT rūmų?" O ko? Turtų, labai nerūpestingo gyvenimo ar dar ko?
Ten ėjom ir išsikovojom nepriklausomybę. Toliau jau nuo pačių priklausė kaip tvarkytis.Valdžia renkama.Jei neužtenka smegeninės išsirinkt ne vagis arba kvailius, dėl to niekas nekaltas, matyt, tokie esam.
R.Adomaitis ,savo neapgalvotu o gal apgalvotu poelgiu suteiks proga kremliaus propogandos masinai uzpilti dar statine purvo ant LIETUVOS VALSTYBES.[ziurekite ,rasiskij narod ,kokia yra LIETUVOS valstybe kad jos jubiliejaus net negerbia toks buves sovietinis aktorius,]SKAUDU KAD ZMOGUS VADOVAUJASI EMOCIJOMIS O NE PROTU.Taip sunku priprasti kad sensti ,demesio mazeja,pensija menka,rezisieriai nekviecia,krize,o kas jam PREZIDENTES kvietimas,isizeides......o valstybes priesams to ir tereikia.......
Prisijungiu prie K.Čilinsko judėjimo.
Ar stovėdami Baltijos Kely įsivaizdavom,kad tokioj nevaldomoj valstybėje gyvensim:kad uždirbta pensija tai yra tik teisė ją gauti pagal vyriausybės nutarimus,kad nekilnojamas turtas taps kilnojamu,kad bus viskas daroma,kai tik
žmogus parodęs savo iniciatyvą bus gniuždomas,beveik visas Valstybės turtas išprivatizuotas.Mūsų Valstybė turi turėti tik kelis prioritetus,kad ji būtų stipri:Tėvai,Mokytojas,Žemdirbys.Kai bus laikomasi šių prioritetų mes vėl galėsime didžiuotis,kad gyvenam LIETUVOJ.
Esi kubiloidas prakeiktas, varai ant Regimanto ADOMAICIO. Siuksler
Kaip čia gali džiaugtis tuo 20-mečiu Lietuvos eiliniai žmonės,kai visai nusišalinti žada tokie SĄJŪDŽIO šviesuliai kaip aktorius ADOMAITIS?Mielieji, argi tokios Lietuvos mes norėjome šaldami 1991m sausio mėnesį prie AT rūmų? Nieko panašaus:esame tarnai ES,negalime savarankiškai spresti savo energeti- kos problemų,gyvenimas kasdien darosi sunkesnis,auga mokesčiai,brangsta maistas.Juk tai tiesa ir daugiau nieko.Tad tegul švenčia Lietuvos PONAUJA.
nemanau,kad tas zmogus turi teise moralizuoti.
Pamenu jo kalbas,1989[?] metais kai buvo suorganizuota propogandine akcija,Tele.tiltas su Sveicarija.Vedejas buvo Jursenas,"kalbines" aktyva,"grazus " buvo cirkas,o vienas is raudonuju klounu buvo Adomaitis.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų