„Akropolis“ atnaujina darbą: pranešimas apie sprogmenį – melagingas Papildyta 13.05 val.

Prekybas centras „Akropolis“ sostinėje atnaujina darbą. Po pusvalandžio trukusios evakuacijos pirkėjams leidžiama grįžti į parduotuves, nes paaiškėjo, kad pranešimas apie prekybos centro užminavimą – melagingas.

Vilniuje prekybos centre „Akropolis“ rastas įtartinas krepšys, įvestas planas „Skydas“. Policijai pranešta, kad užminuotas prekybos centras „Akropolis“, į prekybos centrą išskubėjo „Aro“ pareigūnai, buvo evakuojami žmonės. Policija pranešimą apie užminuotą prekybos centrą gavo 11.32 valandą.

Papildyta 13.05 val.

„Akropolio“ atstovai pranešė, kad gavus atsakingų institucijų patvirtinimus, Vilniaus „Akropolis“ po pusvalandžio trukusios evakuacijos atnaujina darbą - toliau įprastai dirba visos parduotuvės. 

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje iš „Akropolio“ evakuoti žmonės

„Sulaukus informacijos apie galimai paslėptus sprogmenis Vilniaus „Akropolyje“, vykdant policijos nurodymus nedelsiant buvo evakuotas visas prekybos ir pramogų centras. Policijos  pareigūnams nuodugniai ir atidžiai apžiūrėjus rastą įtartiną krepšį, paaiškėjo, kad krepšyje – sprogmenų nerasta, o pranešimas – melagingas. Dėkojame darbuotojams ir lankytojams, kurie elgėsi išties organizuotai, laikėsi perspėjančio pranešimo nurodymų.

Atsiprašome mūsų darbuotojų ir pirkėjų už nesklandumus, tačiau pirkėjų ir darbuotojų saugumas mums yra svarbiausias prioritetas. Kilus bet kokioms potencialioms išorinėms grėsmėms, operatyviai ir aktyviai bendradarbiaujame su policijos ir kitų teisėsaugos institucijų pareigūnais, nedelsiant įgyvendindami institucijų sprendimus bei rekomendacijas, reikalingas „Akropolio“ darbuotojų bei klientų saugumui užtikrinti“, – rašoma „Akropolio“ išplatintame pranešime.

„Šiandien gavome policijos tarnybos pranešimą apie galimai paliktus sprogmenis Vilniaus „Akropolyje”. Policijos  pareigūnai nuodugniai ir atidžiai apžiūrėję prekybos ir pramogų centrą bei jo prieigas aptiko įtartiną krepšį „Akropolio“ viduje. Vykdome visus policijos nurodymus - prekybos centras, įskaitant visas parduotuves, darbuotojus ir lankytojus – evakuotas.

Pirkėjų ir darbuotojų saugumas yra mūsų svarbiausias prioritetas. Kilus potencialioms išorinėms grėsmėms, visuomet aktyviai bendradarbiaujame su policijos ir kitų teisėsaugos institucijų pareigūnais, įgyvendindami institucijų sprendimus bei rekomendacijas, reikalingas „Akropolio“ darbuotojų bei klientų saugumui užtikrinti. Taip elgiamės ir šiuo atveju – vykdome visus nurodymus“, – sekmadienio įvykį komentavo Akropolis Group“ komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas.

Skaitytojai dalinasi: kaip vyko „Akropolio“ evakuacija:


Rašyti komentarą...
S
Savas
2021-09-19 12:27:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žmonės, nebeikite į tuos prekybcentrius, nes jie yra pavojaus židiniai: ligų platinimo, gaisrų, teroro aktų...
Atsakyti
-15

N
Nu
2021-09-19 12:27:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na va prasideda veikt ko gero GP.
Atsakyti
-6

J
Jonė
2021-09-19 13:38:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
@... Tai tu eik vaistų išgert, nes tuoj tau smegenys sprogs, tuoj rėksi kad ateiviai atskrenda mūsų vaikų pasiimti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (31)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų