Rytoj specialioje TV3 kriminalinės publicistikos laidoje „Akistata“  – versija apie pedofilų klaną

Sekmadienio popietę paslaptingomis aplinkybėmis žuvo pagrindinis Kauno pedofilijos bylos įtariamasis – Andrius Ūsas. Su naujausiomis žiniomis ir specialiais bylos faktais trečiadienio vakarą 19.10 val. TV3 eteryje pasirodys speciali „Akistatos“ laida.

„Va taip tiesiog, dar stebuklingiau nei Drąsius Kedys... Kūnas rastas pusmetrio gylio baloje. Veidu į žemę. Šalia prabangus keturratis. Suprask, važiavo, nesuvaldė ir mirtinai užsimušė kritęs į balą...“ – pateiktąją pareigūnų versija stebisi TV3 laidos vedėjas Kristupas Krivickas.

Šį trečiadienį teismas turėjo pagaliau pradėti nagrinėti garsiąją bylą. Kam naudinga A. Ūso mirtis?

„Mes keliame versiją – Ūso atsikratė tas pats paslaptingasis pedofilų klanas. Atsikratė todėl, kad pagrindinis įtariamas galėjo per daug žinoti. Jis galėjo tapti per daug pavojingas ir, žinoma, galėjo įvardinti kol kas dar nenustatytą Aidą bei kitus įtakingus ponus, laisvalaikiu besismaginančius su vaikučiais... O tie ponai jokiu būdu nenori būti ištraukti į dienos šviesą. Taip nenori, kad net ryžtasi žudyti... Gal net saviškį“, – kaip vieną iš galimų Andriaus Ūso žūties prielaidų kelia specialios trečiadienio laidos „Akistata“ rengėjai.

REKLAMA

Kurį laiką garantavęs saugumą ir neliečiamumą pagrindiniam pedofilija įtariamam verslininkui klanas galiausiai suvokė – jeigu A. Ūsas bus nuteistas ir atsidurs kalėjime, jis gali palūžti ir tada visiems galas – gali būti paviešintos labai įtakingus postus užimančiųjų pavardės. Visą laiką sekusi garsiąją pedofilijos bylą „Akistata“ birželio 16-osios vakarą paklaus – kam buvo naudinga A. Ūso mirtis? Paslaptingasis pedofilų klanas atsikratė pavojingiausio žmogaus, galėjusio prabilti. Rizika palikti liudininkus gyvus per didelė. Kas šioje istorijoje, kurią laikinasis generalinis prokuroras Raimondas Petrauskas įvardijo „Byla žudike“, bus kita auka?

Speciali „Akistatos“ laida – jau šį trečiadienį, birželio 16 dieną, 19.10 val. tik per TV3.


Rašyti komentarą...
i
ir taip aisku
2010-06-16 09:03:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
oi, mes tiesiog nepastebiame angazuotos krivicko samokslo teorijos kuri naudinga kedyno sutvei. labai jau jie kedynas efektyviai moka savo mirtino oponento-uso mirti perkelti ant kitu galvu, ir tai naudoti tai piaro reikmems. kazkodeltai nutyliama, kad uso mirtimi suinteresuoti jo oponentai, kuriems usas buvo iskeles ieskiniu uz smeizta. dabar neva as toks naivuolis imsiu ir patikesi, jog usas bijojo ateinancio teismo. jug tie patys zurnalygos triubijo, kad pedofilu klano valdomas teismas isteisins usa ir jis iseis is teismo nugaletoju. tuomet po usa isteisinusio teismo sprendimo savo pinigines reiketu smarkiai pakratyti, lansbergiui, uspachihui, kuris is akies nustate, kad usas pedofilas. visa zurnalistu sutve-kuznecovaite, grinkeviciute, krivickas, kubadiene turetu atsakyti uz savo beletristika. akivaizdu, kad uso likvidavimas naudingas jo oponentams.
Atsakyti
0

n
nuotraukas rodykit
2010-06-16 08:29:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ūsas, jam operaciją padarė ir veš į užsienį. Dėl to Stankūnaitė laiminga, nes mato savo šviesią ateitį. Jei Ūsas būtų miręs, Stankūnaitė būtų iš siaubo išprotėjus, dabar ji laiminga vaikšto. Jis suprato kad Lietuvoje nebegalės gyventi, jam pritaikė liudininkų apsaugos programą. Dabar galite spėlioti, kuriame pasaulio kurorte jam namuką ant jūros kranto nupirko už mūsų bapkes :) Byla bus "baigta" jo išteisinimu, o vaiko neatiduoti nebėra pagrindo. Štai ir nusiritome.... Kaži, jei labai panorėjus, galima būtų ir atsekti, kur tą paršelį nuvežė :) Per daug čia melo ir neatitikimų. DNR nedarė ir nedarys , tai reiskia-usas gyvas
Atsakyti
0

J
JIS GYVAS
2010-06-15 10:54:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ha, SUSIMASCIAU
Ar nemanot, kad ŪSAS tiesiog PABĖGO Į UŽSIENĮ pvz. O ta mirtis jo yra didelis FAIL?

Nenustebsiu, jeigu po kokiu puses metu,koks poilsiaujantis Lietuvis, kur nors Brazilijoje, netycia, pamatys laaabai panasu tipeli i ŪSĄ..
Kodėl nėra nuotraukos iš ivykio vietos su ŪSO KŪNU , kurioje matytusi jo veidas? Iš ko galima tikėti, kad tasi tikrai jis, todėl ir kyla žmonėms klausimas ar tai tikrai ŪSAS ar tai viskas surežisuota jo pačio ar pedofilijos klano.
Bus slaptos laidotuvės, uždarame karste, vadinasi, karste gulės ne Ūsas(o gal robotas) . Taigi reikia sekti, kad ir kur bus pašarvotas ir eiti įsitikinti.
USAS saugomas apsaugos, jis vienas niekur neina? tai kaip cia su tuo keturaciu? Apsauginiai isleido ji pasivazineti - viena, mant bent kelia abejones? NET PER ŽINIAS(20.30 LNK)06 13, IDOMIAI PASAKE- AUTOMOBILIS REGISTRUOTAS NE JO VARDU, O NUO 3-4 MERTU SKARDZIO NUKRITO SU MOTOCIKLU? CIA SKAITAU - KETURRATIS.Ir as manau tai imitacija . Prokurorai- Cirkininkai. Prokuraturas vadinkim- klounais.
Parodykit lavona Venckams ir jų ekspertams. Lavono veido pašaliniai nemate. Nuotraukas, nufotošopins-patys sukurs, kuna sudegins šeimos prašymu. Dar 10 metų galesim kelti versijas, o atsakymų gauti jau nebus įmanoma. Parodykit lavona Venckams ir jų ekspertams.
Kodėl ( menamo) Ūso palaikams buvo uždėta kaukė,prieš išvežant iš įvykio vietos?
Atminkit, jei prokurorai nedarys „DNR“ TYRIMO, REISKIA USAS GYVAS.....


Ūsas, jam operaciją padarė ir veš į užsienį. Dėl to Stankūnaitė laiminga, nes mato savo šviesią ateitį. Jei Ūsas būtų miręs, Stankūnaitė būtų iš siaubo išprotėjus, dabar ji laiminga vaikšto. Jis suprato kad Lietuvoje nebegalės gyventi, jam pritaikė liudininkų apsaugos programą. Dabar galite spėlioti, kuriame pasaulio kurorte jam namuką ant jūros kranto nupirko už mūsų bapkes :) Byla bus "baigta" jo išteisinimu, o vaiko neatiduoti nebėra pagrindo. Štai ir nusiritome.... Kaži, jei labai panorėjus, galima būtų ir atsekti, kur tą paršelį nuvežė :) Per daug čia melo ir neatitikimų. DNR nedarė ir nedarys
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (32)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų