Aiškėja, dėl ko mirė 21-erių vaikinas: sunkūs įtarimai toliau slegia jo draugo pečius

Anykščių rajone Pakapės kaime (Troškūnų seniūnijoje) prieš daugiau kaip savaitę, birželio 4-ąją, šalia kelio rastas vos 21 metų jaunuolio kūnas su kirstine žaizda ir nubrozdinimais. Jau paaiškėjo preliminari mirties priežastis, tiesa, visų atsakymų kol kas gauti taip ir nepavyko.

Po šio įvykio policija buvo sulaikiusi vos 19 metų gerą nužudyto arba per nelaimę (incidentą) žuvusio vaikino draugą. Jis areštinėje atsidūrė būdamas neblaivus – įtariamajam nustatytas 0,72 promilės girtumas. Netrukus jam pritaikytos su suėmimu nesusijusios kardomosios priemonės.

Iškart buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Stundžienė naujienų portalui tv3.lt patvirtino, kad jau yra gautos pirminės medicinos ekspertų išvados:

„Remdamiesi pirminėmis ekspertų išvadomis galime patvirtinti, kad 21-erių jaunuolis sužalojimus patyrė per eismo įvykį. Kol kas ikiteisminis tyrimas tęsiamas dėl nužudymo, bet yra tikimybė, kad nusikalstama veika bus perkvalifikuota.“

Šios išvados paneigė tam tikras versijas, bet paliko vieną itin svarbų iki šiol neatsakytą klausimą – kai asmuo žūva per eismo įvykį, jis gali būti tiek transporto priemonės viduje, tiek išorėje, tad kaip buvo šįkart? Vietos gyventojai kalba, kad 19-metis galėjo tyčia nutrenkti draugą, su kuriuo esą tą vakarą susikivirčijo.

Buvo geri draugai

Naujienų portalas tv3.lt rašė, kad negyvo 21-erių jaunuolio kūnas buvo paliktas pakelėje, bet jo draugas net nebandė kviesti pagalbos ar skambinti policijai. Lavoną iš ryto pastebėjo netoliese gyvenantis ūkininkas, kuris ir iškvietė pareigūnus.

Troškūnų seniūnas Antanas Jankauskas pasakojo, kad asmeniškai abiejų jaunuolių nepažinojo, tačiau jam žinomos jų tapatybės:

„Jie abu yra iš Nausodės kaimo. Abu labai jauni. Pakapės kaimas nuo jų gyvenamosios vietos yra nutolęs apie 15 km. Žinau, kad bent tas vyresnis dirbo miške, o kitas neaišku, ką darė. Bet nė vienas asmeniškai nebuvo užkliuvęs, problemų niekam nekeldavo. Tikrai baisu dėl to, kas nutiko.“

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt pavyko susisiekti su vienu Troškūnų seniūnijos gyventoju, kuris pažinojo tiek 21-erių vaikiną, tiek 19-metį. Simonas (tikrasis vardas ir pavardė redakcijai yra žinomi – aut. past.) pasidalijo tam tikra informacija, nors net kelis kartus pakartojo, kad kažką yra tik girdėjęs ir negalėjo užtikrinti, jog viskas yra tiesa.

„Kaime sklinda kalbos, kad iš pradžių tie draugai susimušė, o po to tas jaunesnis jį nutrenkė automobiliu. Abu Troškūnuose bare vartojo alkoholį. Tada tas vyresnis lyg primušė tą 19-metį draugą. Bet tikrai nežinau dėl ko tiksliai kilo konfliktas“, – pasakojo Simonas.

Aiškėja, kad jaunuoliai galėjo keliauti automobiliu, kuris priklausė 19-mečiui. Šis, anot vietinių, net nėra išsilaikęs vairuotojo teisių. Esą prie vairo nevengdavo sėstis ir išgėręs.

Patvirtintas faktas, kad jaunuolio kūnas rastas Pakapės kaime, o automobilis buvo pervarytas į visiškai kitą vietą. Kol kas sunku vertinti, ar tokiu būdu buvo bandoma slėpti nusikaltimo pėdsakus.

„Tas žuvęs vaikinas buvo geras, mandagus, visada pasisveikindavo. Nesuprantu, kas turėjo nutikti, kad viskas taip pasibaigtų. Kaime sklinda kalbos, kad kažkas matė, kaip tas 19-metis visas kruvinas namo parėjo. Automobilis buvo paliktas kažkur kitur.

Tas 19-metis anksčiau, regis, turėjo problemų, kažkas su psichologija. Detalių nežinau, bet jam yra tekę ir ligoninėje lankytis. Pastaruoju metu jie kartu dirbo miškuose. Mūsų bendruomenė nėra didelė, visi draugiškai sutariame, todėl tokie įvykiai yra labai sukrečiantys“, – pabrėžė Simonas.


Rašyti komentarą...
P
Pam pam pam
2020-06-16 14:00:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kad daug kas sneka kad specialiai nutrenke, ji su masina. Ir pilnai tikiu, nes jei butu netycia buve tai masinos butu nekavojas.
Atsakyti
0

O
Onute
2020-06-16 00:03:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia ne draugai o pusbroliai abu. Tegul ilsisi ramybeja
Atsakyti
0

a
aaa
2020-06-15 12:48:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
o yra kokiu kitu versiju ar butinai turejo ji devyniolikmetis nutrenkt
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų