Aiškėja daugiau aplinkybių, kaip penktadienį vaistinėje mirė moteris

Penktadienį Vilniuje, vaistinėje, mirė 1940 m. gimusi moteris, o „Camelia“ vaistinės atstovai, baigę vidinį patikrinimą, skelbia pirmąsias tyrimo išvadas.

Rugpjūčio 16 d. nelaimė įvyko Gedvydžių g. 17 esančioje vaistinėje, kur apie 14 val. buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba, patvirtino Vilniaus policija.

Vaistinių tinklo atstovai tv3.lt papasakojo daugiau apie patį įvykį ir pirmąsias įmonėje padarytas išvadas.

Pasak jų, nelaimė įvyko perpiet, kai ilgametė vaistinės klientė susmuko aptarnavimo salėje, tuomet vaistininkės pradėjo teikti pagalbą, konsultavosi su Bendruoju pagalbos centru.

„Greitosios pagalbos medikai patarė moterį paversti ant šono ir laukti medikų, greitoji atvyko po 8 min., bet padėti jau nebegalėjo", – sakė tinklo atstovai.

Pasak atstovų, peržiūrėjus vaizdo įrašus ir perskaičius darbuotojų pasiaiškinimus, rašytus dėl įvykusios nelaimės, įmonė atlikdama vidinį patikrinimą nustatė, kad pažeidimų nebuvo padaryta, o vaistininkės elgėsi taip, kaip numatyta vidinėse įmonės instrukcijose.


Rašyti komentarą...
G
Gal buvo galima daugiau padaryti..
2019-08-20 15:02:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ką galėjo rasti ant savo pačių galvos?

Remiantis Lietuvos Respublikos sveikatos įsakymu Nr. V-450 „Dėl sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijos teikiant pirmąją medicinos pagalbą.... farmacijos specialistai TURI mokėti teikti pirmąją medicinos pagalbą asmenims, kurių gyvybei ar sveikatai dėl nelaimingo atsitikimo..įvertinti pagrindinius gyvybės požymius (sąmonę, kvėpavimą, širdies veiklą); atlikti dirbtinį kvėpavimą ir išorinį širdies masažą!!
Atsakyti
-2

D
Driweris
2019-08-21 01:03:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skaitau komentarus ! Toks ispudis kad rašo tik medikai . nu gal ir vadinami samoučkos ! Ar jus kada nors panašaus daret ? Kaip jus galit apsniekieti farmaceftus ? Gi je ne daktarai kad mokieti viska . o gal jus vairuotojai ? Jus irgi turit mokieti pirmos pagalbos suteikimo ? Ar bandet ? Taj ant paciu artimu bent išbandikit , o paskuj rašikit . GEDA apšniekieti , kaj patis buki esat !
Atsakyti
-4

.
.....
2019-08-21 18:01:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek teko lankytis vaistinėse, nesutikau nė vieno susiraukusio, vos nepradėjusio rėkti vaistiniko(kės).Visi mandagūs,pataria,parodo.Yra tokia grupė žmonių,kurie visada linkę kaltinti kitus,visada kažkuo nepatenkinti
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (54)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų