Aiškėja daugiau apie įtariamą dvigubą žmogžudystę – du brolius name keršydamas padegė giminaitis

Trakų rajone gesinant gaisrą aptikti dviejų sudegusių žmonių kūnai. Teisėsaugininkai įtaria žmogžudyste – įtariamas sunkiu nusikaltimu sučiuptas sudegusių vyrų giminaitis.

Štai kaip atrodo namelis po gaisro: medinį pastatą suniokojo liepsnos, stogo nebėra, liko tik apanglėję sienojai. Gaisras Trakų rajone pastebėtas apie 21-ą valandą, kai namelis jau skendėjo liepsnose. Važiuodami miško keliukais į atokų Plomėnų kaimą ugniagesiai įstrigo, į kaimą galiausiai pavyko atvažiuoti iš kitos pusės. Buvo žinoma, kad degančiame name veikiausiai yra žmonių.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Įtariama dviguba žmogžudystė Trakų rajone

Buvo žinoma, kad štai šiame name gali būti trys žmonės. Atvykę ugniagesiai į vidų negalėjo patekti. Gesinant gaisrą aptikti dviejų žmonių kūnai, buvo ieškoma ir trečiojo. Netrukus jis surastas gyvas.

Rytą į žmogžudystės vietą atvyko artimieji. Moterys paliko žvakutes, apie naktinį įvykį jos nieko nepasakoja. Anot ugniagesių, abiejų žmonių kūnai smarkiai apdegė. Jau pavyko nustatyti, kas žuvo. Policija praneša, kad gaisravietėje rasti 63-ejų ir 53-ejų metų vyrų kūnai.

Pirminiais duomenimis, name rasti kūnai dviejų brolių. Sulaikytasis taip pat jų giminaitis. Filmuotis nepanorę liudininkai sakė, kad sulaikytasis buvo kruvinomis rankomis.

Liudininkai minėjo, kad kruvinas rankas įtariamasis buvo apsivyniojęs polietileniniais maišeliais. Sunku pasakyti, kodėl jis taip darė: ar, kad nepaliktų kraujo dėmių, ar maišelius naudojo vietoj pirštinių, kad nusikaltimo vietoje neliktų kitų biologinių pėdsakų.

Policija įtaria padegimą. 38-erių metų įtariamasis buvo girtas, jam nustatytas kiek mažesnis nei pusantros promilės girtumas. Štai gretimo namo gyventoja: moteris sako bijanti svetimų žmonių, į lauką todėl neina. Bendraudama pro uždarytas duris ji sako, kad sudegė alkoholiu piktnaudžiaujančių  žmonių namas.

Žmonės sako, kad nužudyti įtariamojo dėdės. Policijos departamentas praneša, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl dviejų bejėgiškos būklės žmonių nužudymo – už tai gresia laisvės atėmimas iki gyvos galvos. Pirminiais duomenimis, namą vyriškis galėjo padegti įvykus kivirčui, esą jis prašė giminaičių pagalbos, bet matyt jos nesulaukęs sugalvojo atkeršyti: kaip įtariama, padegė namą su žmonėmis. Įtariamasis areštinėje.


Rašyti komentarą...
O
Oioi
2021-02-20 21:37:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks piktas giminaitis. Kaip nepozityvu, kaip negenderiska.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų