Ačas nepasiduoda: skundžia teismui sprendimą nušalinti nuo pareigų

Nuo Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų nušalintas Remigijus Ačas skundžia mero Algirdo Griciaus potvarkį teismui ir prašo jį panaikinti.

Į Regionų apygardos administracinio teismo Šiaulių rūmus R. Ačas kreipėsi antradienį, jis teigia, kad Raseinių rajono meras A. Gricius potvarkį dėl nušalinimo priėmė nenorėdamas vykdyti teismo sprendimo, kuriuo R. Ačas turėjo būti grąžintas į administracijos direktoriaus pareigas.

Taip pat buvęs administracijos direktorius savo skunde teigia, kad mero potvarkis neturi teisinio pagrindo nušalinti jį nuo administracijos direktoriaus pareigų.

Tuo metu pirmadienių Raseinių rajono savivaldybės administracija kreipėsi į tą patį teismą su prašymu iš nušalinto R. Ačo priteisti turtinę žalą – 10 tūkst. eurų.

Savivaldybės skunde teigiama, kad Lietuvos apeliacinis teismas pripažino viešojo pirkimo Raseinių miesto V. Kudirkos kvartalo viešųjų erdvių ir gyvenamųjų vietovių patrauklumo didinimo rangos darbų sąlygose numatytus ekonominio naudingumo kriterijus neteisėtais. Dėl to savivaldybei skirta 10 tūkst. eurų bauda.

Tada administracijos direktoriaus pareigas ėjęs R. Ačas buvo savivaldybės Viešųjų pirkimo komisijos pirmininkas. Ši komisija tvirtina viešųjų pirkimų sąlygas.

Praėjusį ketvirtadienį teismas nusprendė, kad buvęs Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius R. Ačas iš šių pareigų atleistas neteisėtai ir turi būti į jas grąžintas, tačiau meras A. Gricius praėjusį penktadienį išleido potvarkį, kuriuo R. Ačas nušalinamas nuo administracijos direktoriaus pareigų, kol nebus priimtas sprendimas, jog jis išteisinamas dėl jam inkriminuojamų nusikaltimų.

Buvęs Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius R. Ačas figūruoja Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) tyrime dėl galimo kyšininkavimo. Kitame STT tyrime yra ir dar du savivaldybės administracijos darbuotojai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų