Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kad tai padarė Rygos OMONas, žinoma jau labai seniai.
Autorius kažkodėl mano, kad Maskva viską labai racionaliai planavo - tuos keletą metų pridarė daug kvailysčių, tp ir per sausio 13: reikėjo arba nepradėti to teroro, arba pabaigti iki galo.
Šitos operacijos Maskva nelaikė tokia svarbia ir sudėtinga, kad skraidintų kažką iš Sibiro. Tiesiog jos negalėjo padaryti Vilniaus OMONas, nes jame buvo vietiniai žmonės, o Rygos OMONą sudarė daugiausia netgi ne Latvijoje gimę rusai. Maskvos požiūriu savo užduotį jie atkliko visai gerai.
Neatlikti namų darbai, gerb. Giedriau
Neatlikti namų darbai, gerb. Giedriau
O kaip su tais ginklais, kurie iškilo Vilniaus OMONE jau po pučo?
Be abejo, pries atakuodami, uzpuolikai parode tarnybinius pazymejimus ir leido nusirasyti ju numerius. O Cecenijoj milicininkai visada patys dirbo kariuomenes uznugaryje, o ne i partizanu bazes reidus dare.
Matyt greit straipsnį "Laisvas (kaip viduriai) laikraštis" perspaudins su eksperto Butkevičiaus papildymais. Įrodinės, kad patys pareigūnai Medininkuose išsišaudė (ruletę žaidė)... Gaila, kad autoriui "nepiktybiniai" kazokėliai į galvą neįkrėtė, gal būtų galvoti prieš kalbėdamas įpratęs.
autorius netiketai pamirso kad yra likes gyvas liudytojas, o gal jam buvo patogu tai uzmirsti
Abejonės dėl G.Kiaulakio
Abejonės dėl G.Kiaulakio
Visų pirma, OMONAS tikrai nebuvo pensijos laukiančių pagyvenusių žmonių būrelis, o buvo VRM sistemos "specnazas", mokantis ir galintis daug ką, suformuotas iš tam tikros patirties turinčių asmenų. Netiesiogai tą patvirtina tolesnė įvairių OMONŲ "veikla" Čečėnijoj.
Material dlia razmyšlenija
taip, analizė verta megėjiškos konspiracijų teorijų interneto svetainės. švelniai tariant tobulėti yra kur.
Idomu, kiek metu autoriui? Gal 17? Tokie jau naivus, infantiliski, bet savimi pasitikintys bandymai "analizuoti"...

Skaitomiausios naujienos




Į viršų