Krepšininko Arvydo Macijausko užpuolimu įtariamas 26 metų futbolininkas Edgaras Dančenkovas  vėl atsidūrė už grotų.

E. Dančenkovą policijos pareigūnai sulaikė prieš mėnesį, teismas leido jį suimti trims mėnesiams. Su tokia kardomąja priemone įtariamasis nesutiko, todėl  sankciją apskundė Vilniaus apygardos teismui.

E. Dančenkovo skundą teismas nagrinėjo ketvirtadienį. Policijos pareigūnai įtaria, kad vilnietis priklausė stambiam narkotikų platinimo susivienijimui. Su narkotikų platintojų grupuote siejamas futbolininkas šiuo metu jau yra teisiamas dėl didelio kiekio narkotinių medžiagų laikymo.

E. Dančenkovas jau kelis kartus teistas, jam pradėtas dar vienas ikiteisminis tyrimas.

2004-aisiais futbolininkas teistas ir už neteisėtą disponavimą psichotropinėmis medžiagomis. Tuomet už grotų jam teko praleisti pusę metų. Antrą kartą E. Dančenkovas su bičiuliu Dmitrijumi Choroškovu policijai įkliuvo 2009 m. Bylos duomenimis, vyrai su savimi turėjo 496,879 g baltos spalvos miltelių, kurių sudėtyje buvo 126,338 g psichotropinės medžiagos metamfetamino.

E. Dančenkovas ir A. Macijauskas susirėmė naktį iš šeštadienio į sekmadienį sostinės Savanorių prospekte prie gyvenamojo ir pramogų centro „Helios City“. E. Dančenkovas prikibo prie A. Macijausko, jog šis nenori ginti Lietuvos garbės.

REKLAMA

Kilo konfliktas, per kurį futbolininkas smogė krepšininkui. Vėliau užpuolikas spruko ir buvo sulaikytas senamiestyje, kur mušėsi jau su kitu vyriškiu.

Po apklausos E. Dančenkovas paleistas. Jam gresia nauja byla dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Susiję straipsniai:

Krepšininką A. Macijauską primušė futbolininkas E. Dančenkovas

Sumuštas A. Macijauskas: galvą skauda, dantys kliba, vienas išmuštas


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų