Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
jau vilkina ir pervilkino Stankunaites suemima, butu buve daug maziau auku ir seniai pasibaigus byla kaip Bruzaites
tikrai ne Venckiene kompromituoja, jau susikompromitavo patys, ne ten ikise sysalus ir dabar bet kokia kaina siekiantys saukt ant Venckienes, kad savo nuodemes prisidengti... Venckiene liaudziai daro tik paslauga, atmerkdama akis kas vyksta toje valstybeje kurioje mes gimem, gyvenam, uz kuria kovojom
Lietuviškas teisingumas-- agurkinis su xebra milijonus nuplovė ir ką nieko ir matysite išsisuks . O čia mociai kuri nusikalto savo vaikui nori attiduoti . Venckienei garbė kad nepasiduoda .
Blyn niekaip nesuprantu , išeina kad vaiką močiai s.u.t.e.n.r.e.i tai jau būtų tiesa ??? Faktas kad per žiniaskalidą bandoma formuoti visuomenėi "|teisingą" nuomomę .
o tai tu su savo elgiesi kaip laima elgėsi su savo?
Kada
bus iškelta baudžiamoji byla stankunaitei?
bus iškelta baudžiamoji byla stankunaitei?
Mes-tai pedofilų rėmėjai?
Žinoma,kad teisingai
Sugadino mergaitę-nė vienas pedofilas negalės naudot.Ir laimutė liko ant ledo-kas jai uždirbs pinigėlių?Kažkokie kvaili principai-apsaugot mergaitę nuo pedofilų-bjaurybė.
Lapinskai, Lapinskai, uz ka atidirbineji? Juk sitokiais straipsniais ir save demaskuoji?
A. Lapinskas: N.Venckienės veiksmai kompromituoja valstybę