A. Kubilius: tiek Lietuvoje, tiek Ukrainoje pralaimėjo Kremliaus režimas

 Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos lyderis Andrius Kubilius džiaugėsi trimis pergalėmis: Dalios Grybauskaitės pergale, partijos pergale ir P. Porošenko pergalė Ukrainoje.

„Esame dėkingi visiems rinkėjams, - sakė A. Kubilius. – Kaip turime suvokti, kad pralaimėjo. Tiek Lietuvoje, tiek Ukrainoje pralaimėjo Kremliaus režimas. Kalbu apie mūsų ir Ukrainos prezidentų rinkimus. Lietuvoje pralaimėjo valdančioji koalicija. Norėčiau padėkoti socialdemokratų rinkimų štabui – jų strategija mums buvo labai naudinga“.

Už konservatorius balsavo daugiausiai rinkėjų. Jie iškovojo du mandatus Europos parlamente. „Džiaugiuosi, kad Lietuvos rinkėjų neveikia Kremliaus minkštosios galios ir Lietuvos kairiųjų purvinimo galios. Vakar matėme Seimo rinkimų atitikmenį. Labai aiškiai turime suvokti, kad D. Grybauskaitė gavo labai stiprų rinkėjų suteiktą mandatą, - kalbėjo A. Kubilius. – Nemanau, kad su dabartine valdančiąją koalicija galima realizuoti šį mandatą“.

„Esame pasiruošę, kaip padėti prezidentei jį realizuoti. Noriu pasidžiaugti kolegų liberalų sėkme. Rezultatai rodo, kad perspektyvios vakarietiškos Lietuvos vizija tampa svarbi, - sakė konservatorių vadovas. – Europa ir toliau bus patikimose rankose“.

Mandatą iškovojęs Gabrielius Landsbergis teigė dėkojantis rinkėjams, kurie reitingavo. „Tai įrodo, kad pasitikėjimas yra labai didelis. Atsakomybė ant pečių griūna labai dideliu svoriu, bet mūsų komanda įrodys, kad esame to verti“, - kalbėjo politikas.


Rašyti komentarą...
f
fdsdasf
2014-05-26 11:39:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kliedi pons Andrius.
Atsakyti
-1

O
Ot nuobodybė!
2014-05-26 12:32:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei konservatoriai mažiau ieškotų "Kremliaus agentų", tai turėtų daugiau šalininkų, bet Kubilius vis kaip užstrigusi plokštelė
Atsakyti
-2

g
goodman
2014-05-28 06:32:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kubilius jau seniai parsidave uz tris skatikus. Ir kam? O atvirai siule Lietuvos zmonems perimt amerikoniskas vertybes ir mastyti kaip jie. Dieve apsaugok
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (53)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų