Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
KUBILIUS VIS DAR NESUSITAIKO SU PRALAIMEJIMU, IR TOLIAU BANDO KAIŠIOTI PAGALIUS Į RATUS.GĖDA
Konservų saulėlydis, o jie tiek nervuojasi, net juokas ima. Šunys loja o karavanas eina.
Kubiliui sunku užleisti savo postą, kaip ir Degutienei...
Aiškiai jaučiasi konservatorių negebėjimas susitaikyti su pralaimėjimu.
Niekaip Kubilius negali susitaikyti kad konsevatoriai pralaimejo . Tik prezidente dar palaiko juos.
Pralaimėjot konservatoriai ir nesikiškit,jūs jau buvot valdžioje,baisu,kaip gyvenam ir nežinia,kada bus geriau. Tikiuosi,kad ši valdžia daugiau rūpinsis žmonių gerove.
Jau tu buvai Kubiliau aukštose pareigose,palikai praskolinta Lietuvą ir mus ubagais.Nežinia kada ir kaip atsigausim,sunku bus šiai valdžiai dirbti,bet tikiuosi,taip blogai nebus kaip buvo
Labai gaila, kad prezidentė pasidavė supuvusių konservų įtakai, o jie kaip įmanydami stengiasi pakenkti Darbiečiams.
Daug daugiau balsų antrajame ture turėjo gauti Darbo partija, bet tiek buvo išpilta purvo, kuraim, deja, pasidavė rinkėjai.
Manau kad dar nebuvo tokios vyriausybės kokia dabar formuojama ir prezidentė neturėtų prieštarauti dėl Darbo partijos nes jie išrinkti žmonių valia o tai ir daug ką reiškia.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų