Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Darbo partijos sprendimai 2012 - 2016 m.: pakelti atlyginimus, sumažinti mokesčius, mažinti šilumos kainas, padidinti pensijas, gerinti sveikatos priežiūros kokybę ir sumažinti vaistų kainas, padėti verslui kurti darbo vietas, gerinti verslo sąlygas, sugrąžinti savo žmones į Lietuvą ir stabdyti emigraciją, suteikti rinkėjams galimybę atšaukti Seimo narį.
Viktoras Uspaskich yra puikus lyderis. Jis geba suburti žmones bendrų tikslų įgyvendinimui. Aš esu isitikinęs, kad jis ryžtingai dirba ir dirbs Lietuvos žmonių labui.
Premjeras yra teisus, jokios grėsmės jis čia nemato. Politikai ateina dirbti , o ne kaip jis sakė ,,kovoti''. Čia ne mūšio laukas. Jokio politinio susidorojimo nėra. DP yra atsakinga ir produktyvi partija.
Sąjunga yra teisinga ir net premjeras to nepasmerkia. Matosi didesnės perspektyvos ir darbų tąsa.Už permainas!
partiju jungimasis butu naudingas visiems, tiek pacioms partijoms, tiek visai Lietuvai. viskas bus aisku sekmadieni.
laikas parodys, kas bus. Jei partijos susijungs, tai bus stipriausia politine jega Lietuvoje.
Darbo partija turi kompetentingą, profesionalų ir populiarų pirmininką.
Jokio jungimosi dar nebuvo, o jau panika iškelta didžiausia. Žmonės turi džiaugtis, kad pagaliau Lietuvoje partijų interesai vienodėja ir pradedama dirbti viena kryptimi.
Partijų jungimasis būtų naudingas visiems, tiek pačioms partijoms, tiek visai Lietuvai. Socialdemokratams jokios baimės neturėtų kelti, jeigu jie yra pasiruošę vieningai dirbti Lietuvos labui. Niekas nesiruošia versti nuo posto nei premjero, nei ministrų. Jungiasi politinis centras, kuris efektyviau ir stipriau dirbs visuomenei.
Nejaugi ir Butkevičius taip išsigando?
A. Butkevičius: kova partijų lygiu valdančiojoje koalicijoje būtų blogas požiūris