Šakalienė prakalbo apie ryšius su Norvegijos fondais

Pastaruoju metu socialinėje erdvėje netyla kalbos apie tai, kad Seimo narė Dovilė Šakalienė anksčiau yra vadovavusi vienam iš Norvegijoje veikiančių fondų ir yra suinteresuota Lietuvoje įtvirtinti tūkstančius tėvų išgąsdinusią Norvergijos tarnybą „Barnevernet“.

Dovilė Šakalienė (Fotodiena nuotr.)
18

Savo ruožtu D. Šakalienė neigia visas su tuo susijusias kalbas ir svarsto dėl to kreiptis į teisėsaugos institucijas.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Štai anketa, kuri lemia vaiko likimą

„Man kyla rimtų klausimų, kas kursto šią sąmokslo teoriją. Niekada nedirbau „Žiburio“ fonde. Niekada nevadovavau jam ir jokių milijonų ir Norvegijos nesu gavusi.

Prieš kelerius metus dirbau Žmogaus teisių stebėjimo institute. Vadovavau Europos ekonominės erdvės finansiniam mechanizmo programai, skirtai nevyriausybinėms organizacijoms remti.

Buvo paremta daugiau nei 100 nevyriausybinių organizacijų, dirbančių įvairiose srityse: nuo savižudybių iki neįgaliųjų teisių, nuo moterų krizių centrų iki žydų bendruomenės stiprinimo.

Ta sąmokslo teorija, kad aš įsisavinau Norvegijos milijonus, yra visiška nesąmonė. Teisininkai siūlo surinkti duomenis ir kreiptis į prokuratūrą. Peržengtos visos ribos. Kažkas tikslingai skleidžia melagingą informaciją“, - kalba D. Šakalienė.


Rašyti komentarą...
N
Nu dabar aisku
2018-11-09 10:20:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
suteikit visas socialines ir ekonomines galimybes kaip norvegijoje! Atlyginimai, svietimas, gydimas ir parama vaiku ugdymui jei nepavyksta susitvarkyti ir t.t.
Tada bus galima suprasti kas yra vaiko atemimas kai neitelpi i numatyto gyvenimo modulio remus.
Lietuvoj kas viskas zemiau 0 ir dar blogiau, o vaikus jau atimam nes negyvenam kaip Norvegijoj!!!!!

Kur jusu pagalga gyventi geriau ir oriai!!!!
Atsakyti
-3

M
Mama
2018-11-09 12:03:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na,sakykim,tevai kazkiek nusikalto.Bet kodel jie baudziami,istremiamt vaikus????Juk tai bausme "gelbejamiems"vaikams!!!Uz maza tevu klaidele baisingai nukencia VAIKAI !!!Sakaliene,ar turi bent laseli proto??????
Atsakyti
-1

N
Nuomonė
2018-11-09 10:53:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vyksta brutalus vaikų atiminėjimas iš tėvų, kurie nėra asocialūs ir smurtautojai, tiesiog drausmina vaikus griežtesniu tonu, lengvu pliaukštelėjimu ir tai jau laikoma dideliu smurtavimu. Pirmiausia vaikų teisių tarnybos turi turėti gerų psihologų kad suteiktų pagalbą aiškinimu, o ne vaikų išvežimu.Ar tai normalu kad paimami vaikai tiesiai iš darželių, mokyklų nepranešant tėvams, taip sukeliamas didžiulis stresas vaikams ir tėvams. Įteisintas tikras norvegiškas modelis! Tik visuomenės aktyvumas dabar padėjo atgauti kažkiek vaikų tėvams. Ar tai normalu??!!Perlenkta lazda!! P.Šakalienė tam pritaria, nes jai patinka norvegiška praktika, kuri visiškai netinka lietuvai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (73)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų