A. Zuoko partija kviečia liberalsąjūdiečius atkurti Lietuvos liberalų sąjungą

Buvusio Vilniaus mero vadovaujama Lietuvos laisvės sąjunga penktadienį pakvietė Liberalų sąjūdžio narius kartu atkurti istorinę Lietuvos liberalų sąjungą.

Eksmero vadovaujama neparlamentinė Lietuvos laisvės sąjunga teigia, kad kreipimąsi į liberalsąjūdiečius paskatino Valstybės saugumo departamento (VSD) bei Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pateikta informacija apie koncerno „MG Baltic“ įtaką Liberalų sąjūdžiui.

„Apie galimybę bei būtinybę suvienyti liberalias partijas kalbama nuo 2011 metų, kai prezidentas Valdas Adamkus buvo sukvietęs visų partijų vadovus prie vieno stalo. Deja, iniciatyva nebuvo sėkminga – su iškelta idėja nesutiko Liberalų sąjūdžio lyderiai. Kaip dabar išaiškėjo – sprendimą dėl partijų vienybės priiminėjo ne jie, o koncerto „MG Baltic“ vadovai“, – pranešime cituojamas A. Zuokas.

REKLAMA

Pasak jo, Lietuvos laisvės sąjunga yra pasirengusi sušaukti suvažiavimą ir susigrąžinti istorinį partijos pavadinimą – Lietuvos liberalų sąjunga, drauge išrinkti naują partijos pirmininką ir vadovybę, sudaryti sąlygas naujiems lyderiams imtis atsakomybės.

Liberalų sąjūdžio lyderis Eugenijus Gentvilas tokį pasiūlymą vertina kaip dar vieną A. Zuoko bandymą susigrąžinti populiarumą.

„Jis jau, berods, penktu ar šeštu (partijos – BNS) pavadinimu bando eiti, kas metai keičia pavadinimą ir vis ieško progų prieiti prie liberalų“, – tvirtino Seimo narys.

„Vienintelis šansas jam yra siurbti mūsų žmones ir šitoje vietoje jis daro teisingą politinį darbą, žiūrint iš jo perspektyvos, bet aš tikrai nemanau, kad mes čia pulsime svarstyti jungimąsi kokį nors“, – pridūrė E. Gentvilas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų