Tragiška nelaimė Kaune: mažylis tik per stebuklą liko gyvas

Tragiška nelaimė Kaune. Iš penkto aukšto lango iškrito penkiametis berniukas. Vaikelis namuose buvo paliktas vienas, esą jį globojanti močiutė kelioms minutėms buvo išbėgusi į šalia esančią parduotuvę. Mažylis tik per stebuklą liko gyvas, smūgį sušvelnino apačioje auganti gyvatvorė.

Tragiška nelaimė įvyko šioje virtuvėje. Penkiamečio senelis rodo, kad pasislinkęs kėdutę arčiau lango, anūkėlis jį atsidarė ir nežinia kokiom aplinkybėm iškrito iš penkto aukšto. Senelio, kuris pripažintas laikinuoju vaiko globėju, nelaimės akimirką namuose nebuvo, mat jis dirbo.

Penkiametį berniuką prižiūrėjo jo močiutė. Berniukas pietums užsimanė virtų balandėlių, tad močiutė nusprendė keliom minutėm išbėgt į parduotuvę nusipirkti maisto produktų.

REKLAMA

Penkiametis persisvėrė per langą ir nukrito į apačią. Šioje vietoje matyti nuo smūgio aplaužyti krūmeliai. Pirmoji į pagalbą, išgirdusi vaiko klyksmą, atbėgo pirmame namo aukšte įsikūrusios kirpyklos darbuotoja, vėliau į nelaimės vietą subėgo ir kiti namo gyventojai.

Laimei, smūgį sumažino apačioje buvę krūmeliai, jei ne jie, artimieji sako, baisu net ir pagalvoti, kuo viskas būtų pasibaigę. Nukritęs iš penkto aukšto mažylis sąmonės neprarado, smarkiai kraujavo ir buvo nedelsiant išvežtas į Kauno klinikas.

Iš klinikų, kur guli mažylis, vos prieš keletą minučių grįžusi vaiko močiutė teigia jaučianti begalinę kaltę dėl to, kad paliko anūką vieną namuose. Seneliai augina du savo dukters vaikus, kuriai vaikų teisės laikinai apribotos. Močiutė ašarodama rodo vietą, kurioje pamatė žiaurią tragediją patyrusį anūką.

Išsamiau žiūrėkite TV3 reportaže:

 


Rašyti komentarą...
A
As
2017-10-14 17:48:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaiku teises kalba kad bus sprendziama . Negakima palijti nei minutei ? O ka daryti vaika nevalgius laikyti ar ka ? As manah seneliai puikiai priziurejo ir visa rai galejo ivykti ir bunant namir kutame kambaryje. Visko visiems gi nutinka . Nemanau kad reikwtu vaikus atimti is jus artimiausiu.
Atsakyti
0

E
Eva
2017-10-14 14:18:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar skaitete straipsni? Tevams laikinai apribotos tevystes teises, seneliams paskirta globa.
Atsakyti
0

E
Evai
2017-10-14 17:48:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Joks popierius neatleidžia aplaidžių tėvų atsakomybės auginant vaikus prieš Dievą ir svietą. Ar tinkamai ištirtos vaiko globėjų galimybės šiuo atveju,ar galima pasikliauti biurokratiniu popieriumi?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų